Авто.ру

Історія програми

Авто.ру 6.6.4:

- Виправлені помилки.

Авто.ру 6.6.3:

- Виправлені помилки.

Авто.ру 6.6.2:

- В Авто.ру появился Помощник осмотра машины. Он подскажет, как подготовиться к встрече с продавцом, сравнит данные из объявления с реальными и расскажет, как шаг за шагом проверить автомобиль с пробегом перед покупкой.

Авто.ру 6.5.3:

- Невеликі, але корисні зміни, що покращують процес оплати в додатку.

Авто.ру 6.5.1:

- Додали розпізнавання карт при оплаті. Виберіть оплату банківською карткою, натисніть на кнопку сканування і наведіть камеру телефону на лицьову сторону карти. Додаток розпізнає всю необхідну інформацію, а вам залишиться лише ввести код підтвердження.
- Оновили завантажувальний екран - тепер він такий же красивий повітряно-білий, як і весь додаток.

Авто.ру 6.5.0:

- Платити в додатку стало ще зручніше. Ми поліпшили екран покупки, а також додали оплату через Ощадбанк Онлайн і Яндекс.Деньги.

Авто.ру 6.4.1:

- Якщо автомобіль брав участь в ДТП, то отримані пошкодження будуть відображені в безкоштовному звіті по VIN.
- Оголошення про продаж нових автомобілів тепер можна відсортувати за кількістю опцій і розміром знижок.

Авто.ру 6.4.0:

- Зустрічайте «Авто.ру Фінанс» - сервіс, за допомогою якого можна придбати старий автомобіль в кредит від 9.9%. Виберіть машину і відправте заявку прямо з програми.

Авто.ру 6.3.1:

- Тепер показуємо повний VIN і держномер (якщо він є) в історії автомобіля. Під час огляду машини перевірте, чи збігаються фактичні дані з зазначеними на Авто.ру. Це важливо зробити, щоб переконатися, що ви купуєте саме той автомобіль, який був в оголошенні.

Авто.ру 6.2.1:

- Лютий - місяць знижок у офіційних дилерів. Ми підготувалися до сезону розпродажів і зробили вибір нових автомобілів ще зручнішим. Поспішайте, ціни тануть на очах.
- Недостатньо пропозицій в вашому місті? Не біда. Збільшуйте радіус пошуку прямо на екрані з результатами, адже автомобіль, який ви шукаєте, може бути в регіоні по сусідству.

Авто.ру 6.2.0:

- Добротне оновлення з купою невеликих, але корисних змін.

Авто.ру 6.1.1:

- Тепер Авто.ру не тільки допомагає купити або продати машину, але і розповідає новини, робить тест-драйви, знімає відео про автомобілі і придумує ігри. Щодня.
- Шукайте новий розділ "Журнал" на головному вікні.