BeGenius: RPG Quiz

BeGenius: RPG Quiz 3.7.9

Думати без обмежень – значить бути на крок попереду увсіх. Бути на крок попереду усіх – значить уже сьогодні, дізнатися, оцінити і навчитися використовувати те, що завтра стане трендом. Знайомтеся: унікальна гра для вашого смартфона і величезний стрибок для індустрії мобільних ігор – Битва геніїв, перша в світі гра, яка об'єднує вікторину і RPG.

Так само, як і в Quiz Up, тут ви воюєте в битві інтелектів з реальним супротивником в режимі реального часу. Але при цьому бачите не схематичний інтерфейс, а персонажі! І не у вигляді банальних аватарок, а в образах відомих письменників, вчених, спортсменів – від Альберта Ейнштейна до Марії Кюрі. Всього 15 персонажів.

Якщо ви втомилися від нескінченних пропозицій лайкнути і дизлайкнути питання в Trivia Crack, то Битва геніїв теж ваше спасіння. Всі 50 000+ питань у різних категоріях верифіковані – складені і перевірені не користувачами, а безпосередньо розробниками гри, на що у них пішло 2 роки.

Також є крутий RPG-фан: можливість прокачувати навики свого персонажа, заробляти геми – внутрішньоігрову валюту – і купувати різноманітні предмети (всього їх більше 150).

Тільки уявіть: як це – дати Ейнштейну трипудову кувалду, якою він може остаточно вирішити одвічну суперечку з Нільсом Бором про проблематику квантової когерентності!

Хоча навіщо уявляти, якщо вже зараз можна перевірити самому: гру Битву геніїв можна безкоштовно скачати як в Google Play, так і на нашому сайті.

Зміни в останній версії Битва Геніїв

- Приєднайся до клану та бийся 4х4 або 5х5 у танку, створеному за кресленнями да Вінчі.
- Найсильніші клани отримають щомісячну винагороду, розподілену між усіма учасниками клану.
- Повністю перероблено з'єднання в бою.
- Тепер бій значно надійніший і видно, коли хтось від'єднався.
- Ніцше та Гемінгвей знов із нами. Вони можуть обирати будь-які сильні категорії.
- Додано Blacklist для чату. Редагуйте цей список. Нарешті.

Історія змін →

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
BeGenius: RPG Quiz
Cackle

Інші додатки в категорії