BLACK RUSSIA

BLACK RUSSIA (2023-05-28)

BLACK RUSSIA — популярний багатокористувальницький проект для пристроїв на базі Андроїд, який створений на основі гри GTA Кримінальна Росія. Щоб почати грати, завантажете цей лаунчер, після чого він сам встановить всі необхідні компоненти гри. Для коректного встановлення гри в пам'яті пристрою повинно бути 1.7 ГБ вільного місця.

В цій грі геймера очікує небезпечний кримінальний світ, де панує повне беззаконня. Основою гри є бандитські розбірки на території найбільших міст Росії. Вам належить взяти участь в найжорстокіших кримінальних розбірках на вулицях Москви, Санкт-Петербургу і Ростова-на-Дону. До речі, розробники детально відобразили карти цих міст, все виглядає дуже реалістично.

На початку гри вам необхідно приєднатися до вибраного сервера і почати свій шлях в цьому кримінальному світі. Спочатку ви — нікому невідомий персонаж, який повинен самостійно підніматися до успіху і завоювати авторитет. Звичайно ж, ви вільні вибрати мирний шлях добування грошей, але так ви далеко не заїдете. Ця гра спрямована на створення кримінальної кар'єри — створіть свою банду, в якій ви будете ватажком і беріть участь в жорстоких війнах за території міста.

Тільки вам вирішувати, ким ви ви станете в BLACK RUSSIA — дрібною сошкою, злочинцем, правою рукою глави мафії або ж ватажком власної банди. Все залежить від ваших дій і характеру. Завантажуйте гру на свій Андроїд-пристрій і пориньте в атмосферу кримінальної Росії.

Зміни в останній версії Блек Раша

  • AUDI RS7 SPORT
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити BLACK RUSSIA для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про BLACK RUSSIA!

Інші додатки в категорії