Dead Cells

Dead Cells 1.60.6

Dead Cells — популярна інді-гра в жанрі roguelike (рогалик) і метроідванія тепер доступна і для пристроїв на базі Android. Цей платформер занурить вас у похмурий світ, де рівні генеруються випадковим чином, а смерть буде незворотною. Після загибелі вам доведеться починати все спочатку, але так навіть цікавіше, оскільки вам будуть відкриватися нові рівні, локації, можливості та інші цікаві елементи.

Прийміть на себе роль героя, а саме розумного згустку клітин, і досліджуйте величезний, постійно змінюваний замок, щоб дізнатися, що сталося на цьому похмурому, страхітливому острові. Звичайно ж, якщо зможете пробитися крізь його хранителів.

Dead Cells зажадає від вас освоєння просто божевільних 2D-боїв з широким вибором зброї і навичок проти безжальних босів. При цьому якщо битв зі звичайними ворогами ви можете уникнути, то боїв з босами вам не оминути. Щоб перемогти, доведеться докласти чимало зусиль і проявити наполегливість.

Крім боїв і боротьби, тут вас чекає величезна різноманітність локацій (секретні кімнати, таємні лази, прекрасні пейзажі), красиві анімації і круті графічні ефекти. В Dead Cells геймеру є два ігрових режими: оригінальний і автоматичний. Вибирайте, який вам більше до душі і починайте досліджувати величезний світ гри і постарайтеся пройти якомога далі.

Зміни в останній версії Дед селс

  • Сенсорна панель контролера DualShock PS4 більше не спричинятиме збоїв
  • Флінт тепер можна використовувати з автопопаданням
  • Краща підтримка кирилиці в ігрових інтерфейсах
  • Виправлено макет опису елемента під час використання контролера
  • Краща підтримка відключення геймпада
  • Покращена стабільність програми
  • Додаток більше не повинен бути активним і споживати заряд акумулятора, перебуваючи у фоновому режимі / після виходу з меню
Автор:
ID додатку: com.playdigious.deadcells.mobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Dead Cells
Cackle

Інші додатки в категорії