GTA SAMP (Online RP)

GTA SAMP (Online RP)

Grand Theft Auto: SAMP (GTA SAMP) — повністю автоматичний установник популярної модифікації для все ще популярної гри GTA: San Andreas, що дозволяє пограти з реальними людьми на серверах Online RP. Грайте за поліцейського, мафіозі, бандита, бізнесмена, агента ФБР або простого цивільного. Як бонус, після встановлення цього клієнта у вас буде можливість пограти і в оригінальний GTA: San Andreas портований на Андроїд.

У GTA SAMP вас чекають масові перестрілки, клани і війна за території. Головною особливістю є те, що світ повністю відкритий і ви можете бігти куди завгодно, можете брати завдання або просто полювати на інших гравців. Заробляй гроші, спілкуйся з людьми і купуй машини — можливостей багато, і ти точно знайдеш собі заняття до душі.

Для встановлення GTA SAMP потрібно завантажити файл онлайн-установника і запустити його. Після цього у вас буде можливість вибрати версію гри — повну або полегшену. Перша «важить» близько 800 MB, а друга — 2 GB. Рекомендуємо використовувати Full версію клієнта для більш якісної гри. Якщо під час встановлення виникли проблеми, ви можете скористатися вбудованим розділом допомоги.

Зміни в останній версії

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити GTA SAMP (Online RP) для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про GTA SAMP (Online RP)!

Інші додатки в категорії