Hoop Messenger

Hoop Messenger 2.43.2601

Hoop Messenger — це легкий, простий у використанні, безпечний і швидкий додаток для спілкування. Мессенджер дозволяє абсолютно безкоштовно і з максимальним комфортом спілкуватися з друзями та сім'єю в будь-якій точці світу. Головною перевагою програми є повна відсутність реклами.

Мессенджер дозволяє обмінюватися текстовими та мультимедійними повідомленнями, фотографіями, відео, документами і здійснювати дзвінки. Крім цього, в додатку доступні різні канали з масою актуальної інформації. Тут є величезне співтовариство блогерів, творців контенту, мандрівників, моделей, фотографів, впливових і соціальних активістів, яким є що сказати.

При цьому користувач також може створити власний канал на будь-яку тематику і знайти своїх однодумців. Також користувач може проявити свої творчі здібності в створенні власних стікерів і емодзі, які висловлюють саме ваші почуття та настрій. Для цієї мети в додатку доступна маса інструментів.

Hoop Messenger має запатентоване зашифроване сховище для зберігання вашого контенту і чатів, а також безпечний браузер, який неможливо відстежувати. До того ж користувач може створювати кілька псевдонімів, які ніяк не можна відстежити, тому ваші дані знаходяться в повній безпеці. 

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.magnificus.hoop
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Hoop Messenger

Cackle

Інші додатки в категорії