Houseparty

Houseparty 1.63.0

Houseparty — це безкоштовний відео-чат для пристроїв на базі Андроїд. Додаток дозволяє спілкуватися з друзями та сім'єю по відеозв'язку, гарантуючи при цьому відмінну якість картинки. В одній чат-групі може спілкуватися 8 осіб.

Ви можете самостійно додавати друзів в розмову. Значок «плюс» у верхньому правому куті дозволяє знайти контакти і згрупувати кілька людей в Houseparty. Також ви можете натиснути на смайлик в лівому верхньому кутку і натиснути «Додати друзів». Ще є можливість запрошувати друзів з Facebook і Snapchat.

Додаток відображає інформацію про те, хто з ваших контактів зараз в мережі, тому ви завжди будете знати, кого можна запросити. Ще однією корисною функцією є можливість блокування чату від інших користувачів. Для того щоб це зробити, просто натисніть на замочок, який повинен закритися. Якщо ж ви хочете залишити чат відкритим, замочок також повинен бути відкритим.

Крім простого спілкування додаток пропонує користувачам ігри та веселі розваги, що робить чат більш привабливим для груп друзів та сімей, які втомлюються від того, що просто сидять перед веб-камерою. Щоб відкрити доступ до ігор, натисніть на ігрові кості на екрані.

Houseparty відмінно підійде для спілкування з друзями та родиною. Завантажуйте додаток і проведіть час весело та з користю. Не забувайте поділитися досвідом використання відео-чату з іншими користувачами.

Зміни в останній версії

  • Houseparty тепер доступний на Chromebook! Зіграйте напружений матч в UNO або заплануйте довгоочікувану зустріч зі своєю групою кращих друзів. Завантажте зараз і почніть вечірку!
Автор:
ID додатку: com.herzick.houseparty
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Houseparty
Cackle

Інші додатки в категорії