MEGOGO для Android TV

MEGOGO для Android TV 2.5.2

MEGOGO для Android TV — офіційний додаток для перегляду каналів телебачення, фільмів, серіалів і мультфільмів для пристроїв на базі Android. Також в програмі є розділ аудіокниг. Весь контент доступний в Full HD якості.

Відразу слід зазначити, що більшість контенту в програмі платна. У MEGOGO є безліч пакетів, які ви можете придбати і дивитися відео без реклами і з можливістю завантажити його для подальшого перегляду без інтернету. Ціни на пакети цілком прийнятні.

У MEGOGO для Android TV є можливість фільтрувати відео за жанрами, роком виходу, а також країні-виробнику. Також є можливість вибору звукової доріжки, субтитрів і якості відео. До всього контенту є рейтинг IMDB і КиноПоиск, а також відгуки від людей, що вже переглянули фільм/серіал...

Ще однією корисною функцією MEGOGO є можливість відтворювати відео на різних мовах, серед яких: російська, українська, англійська, грузинський ... Доступно безліч фільмів та мультфільмів з сурдоперекладом.

Додаток має доступний інтерфейс, в якому легко орієнтуватися навіть новачкові. Завантажуйте MEGOGO для Android TV і насолоджуйтеся переглядом улюбленого контенту на екрані свого ТВ.

Зміни в останній версії Мегого для Андроїд ТБ

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
MEGOGO для Android TV

Cackle

Інші додатки в категорії