MelBet

MelBet 48 (3437)

MelBet — безкоштовний офіційний клієнт однієї з найпопулярніших і найбільших букмекерських контор Росії. Завантажуйте додаток на свій Андроїд-пристрій і робіть ставки в будь-який зручний час і в будь-якому місці. Додаток володіє максимально зручним і простим інтерфейсом, тому проблем з використанням не виникне.

Важливо! Щоб встановити додаток на смартфон, в налаштуваннях дайте дозвіл на встановлення додатків з невідомих джерел.

Щоб мати можливість користуватися функціоналом додатка, необхідно зареєструватися. Існує три способи реєстрації: реєстрація в один клік, швидка реєстрація, повна реєстрація. Щоб робити ставки можна застосувати першу або другу, а ось для виведення грошей доведеться пройти повну реєстрацію.

Цей додаток має ряд переваг: кілька способів виведення коштів; наявність вітальних бонусів для нових гравців; акції та бонуси для постійних гравців; наявність спеціального сканера купонів. Також слід зазначити можливість перегляду матчів в прямому ефірі. Але головною перевагою програми все-таки є безперешкодний доступ до ставок без блокування провайдером.

Завантажуйте додаток на свій пристрій, робіть ставки легко, швидко і максимально комфортно. Почніть заробляти вже сьогодні за допомогою інтуїції, таланту, ну і, звичайно ж, MelBet.

Зміни в останній версії Мелбет

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
MelBet

Cackle

Інші додатки в категорії