NightOwl VPN

NightOwl VPN 1.2.6

NightOwl VPN — один з кращих безкоштовних VPN для пристроїв на базі Андроїд. Використовуючи цей інструмент, ви зможете без проблем безпечно відвідувати заблоковані сайти з абсолютною гарантією анонімності і захистом конфіденційності. Для підключення достатньо всього одного дотику.

Цей ВПН гарантує користувачеві високошвидкісне підключення як через Wi-Fi, так і через 3G/4G/5G. Тут ви зможете самостійно вибрати відповідний хмарний сервер зі списку доступних. Додаток забезпечує повну анонімність і гарантує захист ваших особистих даних. Це досягається за рахунок приховування вашої IP адреси та спеціального шифрування даних.

Додаток має простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить його дуже зручним у використанні. Фактично, все, що вам потрібно зробити, це запустити його і натиснути жовту кнопку на головному екрані. За лічені секунди система підключить вас до найшвидшої мережі.

NightOwl VPN забезпечить вам: швидке і стабільне підключення; значний вибір доступних серверів; підвищений захист і анонімність. Зробіть свій серфінг в Інтернеті швидким, комфортним, а головне безпечним з цим надійним інструментом.

Також слід згадати, що цей продукт надає можливість створення ярликів для веб-сайтів або додатків, що дуже зручно і допоможе вам заощадити час. Крім цього, ви можете вибрати програми, які хочете використовувати через проксі-сервер.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки.
Автор:
ID додатку: com.nightowlvpn.free
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
NightOwl VPN

Cackle

Інші додатки в категорії