OLX.kz

OLX.kz 5.46.9

OLX.kz — зручний сервіс оголошень для пристроїв на базі Андроїд. За допомогою OLX.kz ви зможете легко купити або продати будь-який товар на території Казахстану. OLX.kz — №1 в Казахстані, оскільки тут можна знайти просто величезну кількість найрізноманітніших оголошень.

Встановивши цей додаток, ви зможете здійснити покупку і/або продаж нерухомості, транспорту, нових і вживаних товарів. Також у вас буде можливість пошуку роботи і виконавців різних послуг.

Щоб знайти потрібну річ, ви можете використовувати зручний пошук з безліччю фільтрів за ціною, містом та інших параметрах. Знайшовши необхідну річ, ви можете швидко зв'язатися з продавцем прямо через додаток, щоб швидше домовитися про зустріч або дізнатися більше деталей про товар.

У OLX Казахстан у вас є можливість публікації безкоштовних оголошень прямо зі смартфона. Сповіщення про питання від покупців і кількість переглядів приходять навіть якщо додаток неактивний.

Також ви, звичайно ж, можете використовувати додаткові платні послуги: виділення оголошення кольором або його розміщення в топі, щоб продати товар ще швидше.

OLX.kz має користувальницький інтерфейс, тому проблем з використанням у вас не виникне. Завантажуйте додаток і здійснюйте покупки легко і без проблем.

Зміни в останній версії

  • Ми регулярно оновлюємо додаток OLX, щоб ви завжди могли зробити розумний вибір. Обов'язково завантажуйте останню версію нашої програми. Так ви будете користуватися актуальними функціями та отримувати найсвіжіші оновлення безпеки.
Автор:
ID додатку: kz.slando
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
OLX.kz

Cackle

Інші додатки в категорії