ONFLX

ONFLX 1.3.2

ONFLX — потужний кросплатформний додаток для перегляду фільмів, серіалів, мультфільмів, аніме, а також каналів телебачення. Цей онлайн-кінотеатр містить величезну базу різноманітного контенту на будь-який смак і під будь-який настрій. Доступна можливість завантаження контенту, що дуже зручно, якщо ви часто буваєте без інтернету.

Якщо ви шукайте дійсно якісний онлайн-кінотеатр, тоді вам однозначно слід завантажити цей продукт. Тут представлені всі популярні вітчизняні та зарубіжні фільми і серіали у відмінній якості. Весь контент згрупований за жанрами і країнами-виробниками, що істотно спрощує пошуки. До слова, жанрів і країн тут представлено дійсно багато.

До всіх фільмів та серіалів є детальний опис, зазначений режисер і актори, а також дата виходу. Крім цього, у користувача є можливість залишати коментарі до всього контенту. Завдяки вже залишеним коментарям можна зрозуміти, чи вартий той чи інший фільм вашої уваги і часу.

ONFLX має дуже зручний користувальницький інтерфейс. Все зроблено, щоб користувач інтуїтивно зумів користуватися всіма можливостями програми. На вибір є темна і світла теми оформлення дизайну. Доступний розділ «Вибраного», куди ви можете додавати все найулюбленіше.

З недоліків можна відзначити наявність реклами перед переглядом, але реклама не дуже нав'язлива.  Діліться враженнями від додатку нижче в коментарях, іншим користувачам цікавий ваш досвід.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
ONFLX
Cackle

Інші додатки в категорії