Online Russia RP

Online Russia RP (2022-01-10)

Online Russia — унікальний і дуже цікавий мультиплеєрний проект про кримінальну Росію для пристроїв на базі Андроїд. Тут ви поринете в величезний відкритий світ неосяжної Росії, поринете в атмосферу реального життя в російських містах. Щоб почати грати вам необхідно завантажити цей лаунчер, після чого він самостійно встановить всі необхідні компоненти гри. На це знадобиться якийсь час, оскільки гра досить важка.

Якщо вам набридли прилизані зарубіжні ігри і ви хочете зануритися в світ, де все знайоме, тоді обов'язково завантажуйте цю гру. Тут ви зможете досліджувати реальні міста Росії. У цій грі ви можете бути ким побажаєте: законослухняним громадянином із звичайною роботою або ж вибрати більш прибутковий кримінальний світ.

Звичайно ж, слід зазначити, що бути бандитом набагато вигідніше. Щоб досягти успіху слід добре попрацювати, беручи участь в різних розбірках і заробляючи авторитет. Якщо ви вже досягли якихось висот у кримінальному світі, тоді можете засновувати власні банди, воювати проти інших гравців і нарощувати сили. Геймера очікують необмежені можливості для розвитку свого персонажа — все залежить від вашої завзятості.

Завантажуйте Online Russia на свій пристрій і насолоджуйтеся владою. Діліться враженнями від гри в коментарях. Іншим користувачам буде дуже цікавий ваш досвід.

Зміни в останній версії Онлайн Раша

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Online Russia RP

Cackle

Інші додатки в категорії