Rainway

Rainway 1.3.3

Rainway — безкоштовний сервіс потокової передачі відеоігор для Android-пристроїв. За допомогою цієї програми ви легко зможете грати в улюблені комп'ютерні ігри на будь-якому пристрої (телефоні, планшеті) і в будь-якому місці. Додаток працює за технологією P2P.

Для роботи утиліти вам необхідно завантажити її і на ПК, і на інший пристрій. Після завантаження програми на обидва пристрої Rainway просканує ваш комп'ютер на наявність сумісних ігор і запустить їх у мобільному додатку.

Програма сумісна не тільки з Android, але й з операційними системами iOS, Linux і Mac, а також консоллю Xbox One. Керування на сенсорних пристроях здійснюється за допомогою віртуального контролера.

Rainway автоматично об'єднує всі ваші комп'ютерні ігри для запуску й гри з одного простого інтерфейсу. Програма сумісна практично з усіма іграми, придбаними в Steam, Origin, Battle.net, itch.io, GOG.com і Uplay.

З сервісом Rainway ви без проблем зможете грати в улюблені відеоігри на будь-якому пристрої, в будь-який час і де завгодно, та ще й абсолютно безкоштовно. Завантажуйте додаток, грайте і діліться своїм досвідом використання утиліти в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Додана можливість ділитися журналом з іншими додатками.
  • У верхньому правому квадранті екрана: торкніться двома пальцями і утримуйте протягом 1 секунди або довше, потім торкніться 7 разів, одночасно двома пальцями.
  • Виправлені помилки в логіці підключення сервісу і плагін геймпада.
Автор:
ID додатку: com.rainway
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Rainway
Cackle

Інші додатки в категорії