Raketa

Raketa 2.63.0

Raketa — безкоштовний додаток для доставки їжі в Україні. За допомогою програми ви можете замовити їжу з величезної кількості ресторанів в різних містах країни. Час доставки — до 60 хвилин. База ресторанів постійно розширюється, тому ви точно знайдете щось на свій смак.

Головна особливість і перевага сервісу — безкоштовна доставка. Вам потрібно всього лише вибрати страви з будь-якого ресторану у вашому місті, а кур'єр доставить її в будь-який час доби. Кур'єри доставляють їжу на різних видах транспорту, але переважно на велосипедах, що істотно прискорює доставку в мегаполісах. Оплачувати замовлення можна будь-яким зручним для вас способом.

У додатку є можливість подивитися найближчі ресторани, що дуже зручно, якщо ви перебуваєте не в рідному місті. У розділі «Мої замовлення» можна переглянути всі замовлені страви. Доступний розділ «Мої адреси», де ви можете додати часто використовувані, що скоротить час на оформлення замовлення.

Додаток має функціональний інтерфейс, який сприяє тому, щоб ви замовили їжу швидко і легко. Завантажуйте додаток на свій смартфон, замовляйте улюблені страви і насолоджуйтеся життям разом з Raketa. Також не забувайте ділитися досвідом використання додатку з іншими користувачами.

Зміни в останній версії Ракета

  • Космічна команда регулярно перевіряє усі системи, моніторить показники, щоб ти злетів за планом і комфортно почувався на орбіті. Відчуй свій перший Rocket Moment у невагомості. Полетіли!
Автор:
ID додатку: ua.raketa.app
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Raketa

Cackle

Інші додатки в категорії