Royal Battleground IO

Royal Battleground IO 1.0.2

Royal Battleground IO — це безкоштовна фентезійна багатокористувальницька рольова гра для мобільних Android-пристроїв. Тут геймеру необхідно перемагати супротивників на полі бою за допомогою одноручної або дворучної холодної зброї.

Суть гри полягає в тому, щоб убити якнайбільше супротивників, використовуючи холодну зброю. Вам на вибір надається декілька персонажів. Кожен персонаж відрізняється своїми характеристиками, а саме швидкістю пересування та кількістю здоров'я. Після відкриття персонажа ви можете підвищувати його характеристики за рахунок внутрішньоігрової валюти — золота.

Крім персонажів, ви також можете купувати зброю і підвищувати її характеристики (швидкість атаки та шкода) за золото. Золото ви отримуєте після кожної закінченої гри відповідно до ваших досягнень — чим більше у вас вбивств, тим більша нагорода.

З плюсів варто виділити простоту освоєння керування у грі, а також приємний музичний супровід у середньовічному стилі. З мінусів слід відзначити дратівливу рекламу, яку не можна відразу пропустити. Рекламу можна вимкнути, відключивши з'єднання з мережею на вашому пристрої, але в цьому випадку ви не зможете грати проти реальних гравців, а лише проти штучного інтелекту.

Гра перебуває на стадії активної розробки, внаслідок чого зараз у грі є дуже мало ігрового контенту. Також можлива наявність багів. Наприклад, при застосуванні деяких здібностей ігровий персонаж позбавляється можливості пересуватися. А також при вимкненому інтернет з'єднанні, в головному меню після переходу в ігровий магазин гра перестає реагувати на кліки користувача та єдиний спосіб вирішення проблеми — перезапустити гру.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.furylion.royalbattleground
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Royal Battleground IO

Cackle

Інші додатки в категорії