Spartan Wars: Empire of Honor

Spartan Wars: Empire of Honor 1.7.7

Spartan Wars: Empire of Honor — одна з найкращих онлайн стратегій на тему міфології. Ви будете створювати власну сильну імперію, наймати могутню армію і битися проти інших гравців з усього світу, демонструючи своє мистецтво ведення бою. Для встановлення цієї гри потрібно Android версії 4.0 або вище, а для зручного ігрового процесу потрібно стабільне безлімітне інтернет-з'єднання.

З самого початку гри вам доведеться зрозуміти, що головним «ресурсом» для побудови спартанської села є поневолені працівники. Вони безпосередньо впливають не лише на можливості розширення території, але й на ефективність будівництва. Якщо правильно розподілити по робочих місцях рабів, приймаючи тактично грамотні рішення, ви зможете спростити собі життя на початкових етапах побудови своєї імперії. Перший час вам потрібно витратити на створення своєї бази, оптимізувати всі потрібні процеси в грі і підготуватися до майбутніх завдань. Розробники допоможуть вам в перший час деякими підказками, а також повідомленнями про завершення завдань навіть коли гра не запущена.

У Spartan Wars: Empire of Honor є безліч варіантів проведення часу, оскільки завжди є альтернативні рішення завдань. Наприклад, ви можете обрати шлях нещадного генерала, який створить непереможну армію, буде атакувати інших гравців і грабувати їх міста. Але ви можете відмовитися від цієї ідеї і перетворитися на розумного правителя, який буде розвивати своє місто, перетворивши його в економічну і технологічну Імперію. Будь-які варіанти мають місце бути, а для більшої зручності та деяких вигод ви можете об'єднуватися з іншими гравцями в Альянси і вести свою політику разом. Для спілкування з гравцями є зручний онлайн чат, де ви зможете координувати свої дії.

Spartan Wars: Empire of Honor — це також безліч можливостей для отримання цінних призів та подарунків. Їх можна отримати не лише після проходження квестів (яких в грі більше 200) та після дослідження небезпечних печер, а й виконуючи різні щоденні акції. Можливостей безліч, вибір залишається за вами.

Проте, в Spartan Wars: Empire of Honor є і деякі не дуже вдалі рішення. Наприклад, ви не зможете обрати де почати історію свого становлення і може статися так, що вашими сусідами будуть досить сильні гравці, які вже вспіли розвинути свою імперію. Ще одна особливість — внутрішньоігровий донат: гравці можуть купувати різні додаткові можливості, які в підсумку істотно змінюють баланс сил. Проте, Spartan Wars: Empire of Honor залишається однією з кращих ігор у своєму жанрі — головне не опускати руки, використовувати тактично і стратегічно грамотні рішення, а також вдало показати себе в бойових умовах.

Зміни в останній версії Війни Спарти - Імперія Честі

— Виправлені помилки.

Історія змін →

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Spartan Wars: Empire of Honor
Cackle

Інші додатки в категорії