Tangi

Tangi 2.0.22

Tangi Quick Videos — цікавий додаток для обміну відео в соціальних мережах для пристроїв на базі Андроїд. Суть програми полягає в тому, що користувачі викладають корисні коротенькі відеоролики на будь-яку тематику.

Тут кожен може проявити свою фантазію, вибравши категорію, в якій він сильний. Це може бути відео, де ви готуєте швидку закуску, робите цікаві поробки або ж красиву зачіску. Головне, щоб відео не тривало більше хвилини. Ролики можна лайкати, коментувати, ділитися і багато іншого. Якщо вас «зачепив» хтось із блогерів в Tangi Quick Videos, ви можете почати стежити за ними, щоб не пропускати нові відео. Для цього не забувайте увімкнути сповіщення про вихід нових відео.

У додатку є велика кількість категорій, по яких згруповані відеоролики. Ось тільки деякі з них: Мистецтво, Кулінарія, Малювання, Краса, Декор та інші. Така різножанровість робить додаток дуже цікавим, тому тут кожен знайде собі місце.

Якщо ви відчуваєте, що вам також є чим поділитися з навколишнім світом, тоді створюйте власні унікальні ролики і знайдіть свою аудиторію. Процес додавання відео дуже простий і не займе у вас багато часу. Експериментуйте, розвивайтеся і дивуйте своїх підписників корисними і красивими роботами.

Tangi Quick Videos однозначно сподобатися людям, які люблять творити, створювати і креативити. Якщо це про вас, тоді терміново завантажуйте додаток — не пошкодуєте! Діліться враженнями з іншими користувачами нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Можливість експортувати та локально зберегти завантажені відео
  • Виправлено помилки та покращено продуктивність.
Автор:
ID додатку: com.tangi
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Tangi

Cackle

Інші додатки в категорії