Teleportal video

Teleportal video 1.0.6

Teleportal video — безкоштовний додаток для перегляду шоу і серіалів найпопулярніших українських телеканалів (СТБ, Новий канал, ICTV). Встановивши цей додаток, ви отримаєте доступ до всіх топових і найбільш рейтингових продуктів українського телебачення. Весь відеоконтент доступний у найвищій якості.

До всього контенту є невеликий опис. Також дуже зручно, що є інформація про кожну серію/випуск серіалу або шоу. Таким чином ви зможете переглянути, чи буде вам цікава ця серія ще до її перегляду.

Примітка! Додаток поширюється безкоштовно, але містить рекламу. Якщо ж ви хочете дивитися контент без реклами, можете оформити підписку. Перший місяць — пробний і коштує всього лише 1 гривню. Оформивши підписку, ви також отримаєте доступ до прямих ефірів 6 телеканалів: СТБ, ICTV, Новий канал, ОцеТБ, М1 і М2.

Платформа має простий у використанні мінімалістичний інтерфейс, яким досить приємно користуватися. Дизайн інтерфейсу виконаний в темних тонах і виглядає дуже привабливо. Завантажуйте додаток на свій Андроїд-пристрій і насолодіться переглядом найпопулярніших українських шоу і серіалів.

Зміни в останній версії Телепортал відео

  • Покращено користувальницький досвід.
Автор:
ID додатку: com.teleportal.video
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
Teleportal video

Cackle

Інші додатки в категорії