VFeed

VFeed 2.3.7

VFeed — безкоштовний неофіційний клієнт ВКонтакте для пристроїв на базі Андроїд. Додаток має безліч функцій і фішок, завдяки яким ваше перебування в цій соціальній мережі буде максимально комфортним і приємним.

Серед цікавих додаткових функцій слід виділити: наявність каталогу абсолютно безкоштовних графіті-стікер паків; можливість залишати повідомлення  непрочитаними, приховування набору тексту; можливість потай дивитися історії; перетворення голосових повідомлень в текст; озвучування повідомлень голосом Робота Максима; наявність інтернет радіо; зміна акаунтів. І це далеко не повний список переваг цього клієнта.

Додаток має декілька режимів роботи: режим невидимки і стандартний. Режим невидимки надає можливість бути оффлайн до тих пір, поки не відправите комусь повідомлення. Стандартний режим є таким же, як в офіційному клієнті.

VFeed володіє зручним і звичним інтерфейсом. Користувачеві доступна нічна тема, а також безліч налаштувань для кастомізації дизайну. Крім цього є можливість налаштувати шрифт і розмір тексту. Завантажуйте додаток на свій смартфон і насолоджуйтеся його перевагами.

Зміни в останній версії

  • Додано розділ "Останні надіслані стікери" в клавіатурі
  • Змінено формат дати в списку діалогів
  • Додано розпізнавання аудіоповідомлень в текст
  • Виправлені помилки при відправці і редагуванні повідомлень
  • Доопрацьовано режим "Невидимка"
  • Виправлені деякі баги
Автор:
ID додатку: com.application.vfeed
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
VFeed
Cackle

Інші додатки в категорії