VK Sova Lite

VK Sova Lite 0.6

VK Sova Lite – неофіційний додаток для входу у ВК, що має більш широкий функціонал і значно відрізняється від стандартних клієнтів. Тут є можливість прослуховувати музичні файли і додавати їх на свою сторінку. Також програма дозволяє стати частково невидимим і виконувати деякі дії на своїй сторінці, які не будуть помітні іншим користувачам.

Соціальна мережа Вконтакті є вельми популярним сервісом, який відвідують користувачі різного віку. Тут можна знайти безліч корисної інформації. Аби було зручніше заходити на свою сторінку з мобільного пристрою, були створені різні клієнти VK. Проте стандартні послуги не відрізняються великим функціоналом. Якщо ж ви хочете отримати більше можливостей для свого серфінгу по мережі ВК, спробуйте додаток VK Sova Lite.

Це полегшена версія однойменної програми, яка має більшість тих же функцій, але займає менше місця в смартфоні. Тут є опція кешування музики, яка дозволить вам зберігати музику на своїй сторінці і прослуховувати її в подальшому в режимі офлайн. Також програма дозволяє змінювати теми для своєї сторінки, щоб трохи урізноманітнити зовнішній вигляд, але ці зміни будуть помітні лише вам.

Додаток дозволяє приховувати рекламу, яка часто вилазить в новинній стрічці. Це не тільки позбавить вас від докучливих банерів, але і допоможе менше витрачати інтернет-трафіку. У програмі задіюється режим «невидимки», який включає в себе відвідування сторінки без відображення значка «онлайн». Також під час листування ви можете зробити так, щоб співрозмовнику не показувалася інформація про те, що ви друкуєте відповідь.

Додаток VK Sova Lite має досить великий функціонал, завантаживши його на мобільний пристрій, ви зможете дізнатися про всі можливості, якими розробник наділив своє «дітище».

Зміни в останній версії

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити VK Sova Lite для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про VK Sova Lite!

Інші додатки в категорії