Wink Ultimate

Wink Ultimate 2.8 ufix

Wink Ultimate — безкоштовний додаток для перегляду каналів телебачення. Це покращена мод-версія популярного додатка Wink. Встановивши цей додаток, ви отримаєте доступ до величезної кількості телеканалів у відмінній якості та без реклами. Слід зазначити, що спочатку додаток розроблявся для Андроїд ТВ, але він працює і на мобільних пристроях.

Всього тут представлено понад 555 каналів різної тематики. Доступні спортивні, дитячі, новинні, пізнавальні, історичні, розважальні, кулінарні, еротичні, релігійні, чоловічі та жіночі канали. Всі канали працюють відмінно, без збоїв і підвисання.

Wink Ultimate володіє дуже зручним користувальницьким інтерфейсом. Всі канали зручно згруповані за категоріями і розміщені на панелі зліва. Ще однією перевагою є наявність категорії, де розміщені виключно канали в найвищій HD якості. Улюблені канали ви можете додавати в категорію «Моє», щоб мати швидкий доступ до них.

Завантажуйте додаток на свій пристрій і насолоджуйтеся переглядом улюблених телеканалів. Додаток надає користувачеві величезний вибір, тому кожен знайде щось для себе. Діліться враженнями від використання додатку нижче в коментарях.

Зміни в останній версії Вінк ультімейт

  • Як і місяць тому, Wink вирішили заблокувати можливість користуватися старими версіями програми. Але виправити це нескладно, просто «прикинувшись» більш новою версією. Тому моди вище оновлені: перекачати / переустановите. Додано виправлення, щоб помилки не було. Для більш нових версій Wink (1.25+) виправлення не потрібно.
  • Нагадую, що як і раніше діє гео-блок: канали вантажаться тільки в Росії і Україні (швидше за все, через Крим). У всіх інших країнах показується заглушка. Остаточного рішення поки що немає, тільки VPN.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Wink Ultimate
Cackle

Інші додатки в категорії