Wink VOD Premium

Wink VOD Premium 2.4 ufix

Wink VOD Premium — безкоштовний онлайн-плеєр для перегляду телеканалів та іншого медіаконтенту. Цей потужний додаток забезпечує доступ до більш ніж 250 каналів телебачення й тисяч популярних фільмів і серіалів. Є можливість дивитися онлайн або ж завантажувати для оффлайн перегляду. Крім цього, є архів цікавих телепередач (до 72 годин). Не мыстить реклами.

Тут представлені найпопулярніші канали різної тематики. Доступні дитячі, новинні, пізнавальні, спортивні, історичні, розважальні, кулінарні та багато інших. Є програма передач на тиждень. Якість зображення відмінна (4K, Full HD и SD).

Крім каналів, тут представлено дуже багато різножанрових фільмів і серіалів. Користувачеві доступно безліч вже готових добірок, які можуть його зацікавити. Важливо, що до всього контенту є рейтинг КиноПоиск та IMDb, що значно спрощує процес вибору.

Wink VOD Premium відрізняється дуже зручним продуманим інтерфейсом. Весь контент згрупований за відповідними категоріями. Все інтуїтивно зрозуміло, тому кожен користувач буде відчувати себе комфортно.

Цей онлайн-кінотеатр однозначно порадує навіть найвибагливіших кіноманів, оскільки тут є все найактуальніше та найякісніше. Завантажуйте цей, без перебільшення, потужний та унікальний додаток на свій пристрій і у вас завжди буде що подивитися.

Зміни в останній версії

  • Як і місяць тому, Wink вирішили заблокувати можливість користуватися старими версіями програми. Але виправити це нескладно, просто «прикинувшись» більш новою версією. Тому моди вище оновлені: перекачайте / переустановіть. Додано виправлення, щоб помилки не було. Для більш нових версій Wink (1.25+) виправлення не потрібно.
  • Нагадую, що як і раніше діє гео-блок: канали вантажаться тільки в Росії і Україні (швидше за все, через Крим). У всіх інших країнах показується заглушка. Остаточного рішення поки що немає, тільки VPN.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Wink VOD Premium
Cackle

Інші додатки в категорії