Day R Premium

Day R Premium 1.690

Day R Premium — преміум версія цікавої постапокаліптичної рольової гри для пристроїв з ОС Android. Тут ви опинитеся в повністю зруйнованому ядерною війною СРСР. Головна мета гри — вижити в цьому жорстокому світі і за всяку ціну врятувати свою сім'ю. Відкритий світ, захоплюючий геймплей, унікальні персонажі, реалістична графіка і повсюдна атмосфера страху — ось що очікує вас цій грі.

Згідно з сюжетом гри, СРСР в 1985 році зазнав поразки від невідомого ворога і поринув у страшний хаос. Тепер величезна і раніше красива країна перетворилася в непридатну для життя радіоактивну пустелю. Через радіацію і викликані нею мутації колись звичні для нас тварини перетворилися в страшних потворних чудовиськ, які шукають жертв, щоб вгамувати голод. Ви і деякі інші люди випадковим чином залишилися в живих. Тепер вся відповідальність за ваше життя і життя близьких лежить тільки на вас. Але обов'язково пам'ятайте, що в таких умовах життя вашими ворогами є не лише чудовиська, а й люди.

Вас чекає відкритий реалістичний світ. Величезна карта СРСР з майже 3 тисячами різних населених пунктів, що не залишить байдужими навіть найвимогливіших геймерів. Все це ви можете досліджувати, проходячи по депресивних постапокаліптичних локаціях, які викликають мурашок під шкірою. Графіка в Day R Premium дуже якісна та реалістична. Ви зможете переконатися в цьому вже з перших хвилин гри.

Premium версія гри має масу переваг і додає новий контент. Серед нововведень: вихованець Ворон; багато схованок з корисними предметами в притулках; значно розширений вибір різних перків; можливість без будь-яких обмежень спілкуватися з іншими гравцями; зменшено час очікування між посилками; доступні всі види і кольори маркерів карти. Хардкорне виживання, страх і нескінченна відчуття тривоги — ось що чекає вас в цій грі. Завантажуйте гру і перевірте свою нервову систему на витривалість.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.gm_shaber.dayrpremium
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Day R Premium

Cackle

Інші додатки в категорії