Kunoichi Trainer

Kunoichi Trainer 0.21.2

Kunoichi Trainer — відверта еротична візуальна новела по всесвіту Наруто для пристроїв на базі Андроїд. Відразу слід обмовитися, що в грі є наявність дорослого контенту, тому рекомендується вона для осіб 18+. Тут вас чекає цікавий сюжет, апетитні аніме-дівчата і багато відвертого контенту.

Ви виступаєте в ролі головного героя, який напередодні кілька діб поспіль дивився пікантне аніме. Після чого втратив свідомість від втоми і фантастичним чином опинився в світі Наруто. Тут його зустрічають три героїні: Іно, Сакура, Хіната.

Виявляється, що головний герой прибув сюди не просто так! У нього є відповідальна місія — тренувати цих дівчат. Починати тренування ви будете з Іно, оскільки вона найбільш недосвідчена і доступна. Щоб почати тренування, вам необхідно зібрати потрібну кількість розпусти на шкалі. Залежно від того, скільки балів на шкалі, Іно може показати нижню білизну, підвернути спідницю, показати язик або ж дозволити помацати груди.

Оскільки гра ще в активній розробці, то деякі тренування ще не дороблені або ж залишаються недоступними. Крім цього не всі персонажі з Kunoichi Trainer хочуть тренуватися, деяких необхідно переконувати і знаходити обхідні шляхи.

Завантажуйте гру на свій пристрій і насолодіться свободою. Якщо ви вже встигли пограти з Іно, Сакурою і Хінатою, діліться враженнями з іншими користувачами нижче в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Kunoichi Trainer для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Kunoichi Trainer!

Інші додатки в категорії