Kunoichi Trainer

Kunoichi Trainer 0.24.2

Kunoichi Trainer — відверта еротична візуальна новела по всесвіту Наруто для пристроїв на базі Андроїд. Відразу слід обмовитися, що в грі є наявність дорослого контенту, тому рекомендується вона для осіб 18+. Тут вас чекає цікавий сюжет, апетитні аніме-дівчата і багато відвертого контенту.

Ви виступаєте в ролі головного героя, який напередодні кілька діб поспіль дивився пікантне аніме. Після чого втратив свідомість від втоми і фантастичним чином опинився в світі Наруто. Тут його зустрічають три героїні: Іно, Сакура, Хіната. Виявляється, що головний герой прибув сюди не просто так! У нього є відповідальна місія — тренувати цих дівчат. Починати тренування ви будете з Іно, оскільки вона найбільш недосвідчена і доступна. Щоб почати тренування, вам необхідно зібрати потрібну кількість розпусти на шкалі. Залежно від того, скільки балів на шкалі, Іно може показати нижню білизну, підвернути спідницю, показати язик або ж дозволити помацати груди.

Оскільки гра ще в активній розробці, то деякі тренування ще не дороблені або ж залишаються недоступними. Крім цього не всі персонажі з Kunoichi Trainer хочуть тренуватися, деяких необхідно переконувати і знаходити обхідні шляхи. Завантажуйте гру на свій пристрій і насолодіться свободою. Якщо ви вже встигли пограти з Іно, Сакурою і Хінатою, діліться враженнями з іншими користувачами нижче в коментарях.

Автор:
Офіційний сайт: kunoichi-trainer.ru
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Kunoichi Trainer для Android Kunoichi Trainer для Windows Kunoichi Trainer для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Kunoichi Trainer!

Інші додатки в категорії