Jenny MOD for Minecraft

Jenny MOD for Minecraft 5.80

Jenny MOD for Minecraft — один із найпопулярніших модів для Майнкрафта. Модифікація привносить нетрадиційний елемент у популярну гру про будівництво з блоків та призначена для дорослої аудиторії. Встановивши продукт на свій смартфон, ви отримаєте унікальну можливість взаємодії із привабливою дівчиною на ім'я Дженні.

В основі Jenny MOD лежить персонаж Дженні, яка бере на себе роль віртуального компаньйона чи романтичного супутника. Користувачі можуть встановити зв'язок з Дженні та займатися діяльністю, що виходить за межі звичних дій в Майнкрафт. Ключова особливість полягає у свободі дій для гравця. Вам можна робити все, що забажаєте і на що вистачить фантазії.

Завантажуйте Jenny MOD на свій мобільний пристрій і додайте зухвалий штрих до Minecraft Pocket Edition (MPE). Урізноманітніть свій ігровий процес та отримайте масу позитивних емоцій. Модифікація доступна безкоштовно, але містить рекламу. Перед встановленням продукту дозвольте інсталяцію програм з невідомих джерел, інакше мод не встановиться. Також зверніть увагу на те, що необхідно мати встановлені на своєму пристрої BlockLauncher та офіційну версію Minecraft Pocket Edition, щоб легко інтегрувати мод у свій ігровий процес.

Автор:
ID додатку: com.LuckyStudio666.JennyMod
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Jenny MOD for Minecraft для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Jenny MOD for Minecraft!

Інші додатки в категорії