Planet Free VPN

Planet Free VPN 5.4.6

Free VPN Planet — надійний високошвидкісний ВПН для мобільних Андроїд-пристроїв. За допомогою цього додатку ви отримаєте повний доступ до контенту в інтернеті, ігор, музичних сервісів, без будь-яких обмежень. Це гарантія вашої конфіденційності та безпеки, які б інтернет-ресурси ви не відвідували. Сервіс захистить точку доступу Wi-Fi та IP-ідентифікацію, змінивши ваше віртуальне географічне розташування.

Сервіси VPN використовуються не тільки для необмеженого доступу до всіх сайтів та ресурсів в інтернеті, але й для захисту веб-трафіку від прослуховування, стороннього втручання та цензури. За допомогою VPN весь трафік користувача шифрується і передається по захищеному з'єднанню. Це дуже важливо, оскільки зловмисники можуть використовувати ваші особисті дані у своїх корисливих цілях.

Planet VPN пропонує великий вибір серверів із різних країн світу (у безкоштовній версії — п'ять точок). Просто оберіть потрібну локацію і додаток відразу приєднається до неї. Реєстрація непотрібна, дані від користувача шифруються надійним 256-бітним шифруванням. У сервісу діє сувора політика відсутності журналів, а всі диски на його серверах також зашифровані.

У налаштуваннях Planet VPN можна обрати автоматичне підключення до останнього сервера. Також ви можете вибрати функцію Killswitch, завдяки якій застосунок автоматично розриває підключення у разі недоступності VPN.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.freevpnplanet
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 8.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Planet Free VPN для Android Planet Free VPN для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Planet Free VPN!

Інші додатки в категорії