YouTube

YouTube 19.24.35

YouTube — сервіс, що надає послуги відеохостингу від компанії Google. Простота використання, локалізація на всі популярні мови світу, можливості для перегляду і коментування відеозаписів, а також пряма трансляція відеопотоків зробила YouTube найпопулярнішим місцем для розміщення відеофайлів у світі.

Користувачі з  Android-пристроями можуть безкоштовно завантажити додаток YouTube через Google Play. Розробники регулярно покращують додаток, щоб ви могли насолоджуватися якісною і швидкою роботою. У новій версії YouTube для Android було розроблено зручне оформлення каналів. В останніх оновленнях також оптимізувався інтерфейс — інформативність зросла і користувачам тепер простіше орієнтуватися в різних меню.

Швидкий пошук по тегах дозволяє безперешкодно переглядати відеозаписи (реалізована можливість перегляду відео в повноекранному режимі), користувачі можуть коментувати і ділитися враженнями, підписуватися на цікаві канали і стежити за їхніми оновленнями, а друзі завжди будуть в курсі тих відеозаписів, які вам сподобалися. Є можливість обирати якість відтворення відеозаписів залежно від швидкості інтернет-з’єднання. Під час перегляду відеозаписів можна шукати інші цікаві ролики.

Google постарався зробити оптимальне додаток, який би нічим не відрізнялося від стандартного сервісу для персональних комп’ютерів. В  Android-версії підтримується стандартний «Гід», який допомагає переходити на підписані канали. Реалізовано пошук плейлистів, їх можна переглядати безперервно — для цього є функція «Відтворити все». Ну і звичайно, реалізовані соціальні функції — відеозаписами можна поділитися з друзями по електронній пошті, а також через соціальні мережі.

Автор:
ID додатку: com.google.android.youtube
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити YouTube для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про YouTube!

Інші додатки в категорії