YouTube

YouTube 15.36.44

YouTube — сервіс, що надає послуги відеохостингу від компанії Google. Простота використання, локалізація на всі популярні мови світу, можливості для перегляду і коментування відеозаписів, а також пряма трансляція відеопотоків зробила YouTube найпопулярнішим місцем для розміщення відеофайлів у світі і третім за популярністю сайтом у світі.

Користувачі з  Android-пристроями можуть безкоштовно завантажити додаток YouTube через Google Play. Розробники регулярно покращують додаток, щоб ви могли насолоджуватися якісною і швидкою роботою. У новій версії YouTube для Android було розроблено зручне оформлення каналів. В останніх оновленнях також оптимізувався інтерфейс — інформативність зросла і користувачам тепер простіше орієнтуватися в різних меню. Швидкий пошук по тегах дозволяє безперешкодно переглядати відеозаписи (реалізована можливість перегляду відео в повноекранному режимі), користувачі можуть коментувати і ділитися враженнями, підписуватися на цікаві канали і стежити за їхніми оновленнями, а друзі завжди будуть в курсі тих відеозаписів, які вам сподобалися. Є можливість обирати якість відтворення відеозаписів аж до 1080p (якщо вони підтримуються), залежно від швидкості інтернет-з’єднання. Під час перегляду відеозаписів можна шукати інші цікаві ролики.

Google постарався зробити оптимальне додаток, який би нічим не відрізнялося від стандартного сервісу для персональних комп’ютерів. В  Android-версії підтримується стандартний «Гід», який допомагає переходити на підписані канали. Реалізовано пошук плейлистів, їх можна переглядати безперервно — для цього є функція «Відтворити все». Ну і звичайно, реалізовані соціальні функції — відеозаписами можна поділитися з друзями по електронній пошті, а також через соціальні мережі Google+, Facebook і Twitter.

Зміни в останній версії

  • Нема даних.

Історія змін →

Автор:
ID додатку: com.google.android.youtube
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Є
Завантажити
YouTube
Cackle

Інші додатки в категорії