HDrezka app

HDrezka app 2.2.2

HDrezka app — зручний додаток для перегляду медіаконтенту для мобільних пристроїв на базі Андроїд. Це неофіційний онлайн-кінотеатр для перегляду фільмів, серіалів, аніме та мультфільмів із сайту Rezka.ag з можливістю авторизації під своїм логіном та паролем. Продукт поширюється безкоштовно. Не містить реклами.

При першому запуску додатку, користувачеві необхідно прописати посилання на сайт Rezka або його дзеркало, якщо основний сайт заблокований. Робоче дзеркало можна знайти в Інтернеті. Якщо не знайдете, можна написати на [email protected] і вам його нададуть.

Застосунок надає користувачеві величезну базу контенту. Подано дійсно багато різножанрового контенту, що згрупований по чотирьох основних розділах: Фільми, Серіали, Аніме та Мультфільми. Після авторизації вам також будуть доступні Закладки та Вибране. В HDrezka app доступна фільтрація контенту за різними параметрами (жанр, країна-виробник, рік виходу). Одних лише жанрів представлено понад 20, тож тут кожен знайде, що подивитись.

До всіх фільмів та серіалів є невеликий опис сюжету, вказаний жанр, рік виходу, тривалість, акторський склад, а також країна-виробник. Доступні відгуки. Ви також можете поставити оцінку та залишити коментар до фільму. Однією з головних переваг програми є можливість завантаження контенту у вибраній вами якості.

Для перегляду ви можете використовувати як внутрішній програвач додатку, так і будь-який зовнішній. Серед недоліків можна відзначити не завжди стабільну роботу кінотеатру. Загалом додаток хороший, є, що подивитися на будь-який смак. Сміливо завантажуйте на свій пристрій і дивіться хороше кіно у чудовій якості.

Зміни в останній версії

  • візуальні зміни та різні покращення для ТБ-версії
  • можливість відключення автоматичного оновлення дзеркала
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити HDrezka app для Android

Коментарі

zoycha zoycha 18.11.2023 о 10:38HDrezka app 2.1.5 fix

Доброго дня Скажіть будь ласка, чи в аплікації існує механізм відновлення паролю? Я встановила аплікацію на новий пристрій, але не можу згадати пароль. Буде дуже прикро втратити все, що я збирала протягом довгого часу. Та ще одне питання, чи є можливість редагування закладок. Заздалегідь дякую за відповідь. Зоя

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Інші додатки в категорії