Zona

Zona 2.1.2

Zona — це кінотеатр для Android-девайсів із великою базою відеоконтенту, який дозволяє переглядати улюблені фільми та мультфільми, і скачувати їх на ваш смартфон чи планшет з можливістю подальшого перегляду в режимі оффлайн. Безплатність та повна відсутність реклами, що на сьогодні є рідкістю для ринку мобільних програм – одна із причин успіху програми на мобільному ринку.

Інтерфейс у додатка простий і інтуїтивно зрозумілий. Якщо вірити розробникам Zona, в їхньому каталозі знаходиться кілька десятків тисяч відео на будь-який смак. На головному екрані додатка розміщені вкладки з категоріями контенту — фільми, серіали та телеканали. Продукти представлені за допомогою обкладинок (постерів), що дозволяє візуально розпізнати його. Під обкладинкою знаходиться опис відповідного фільму, його оцінка від користувачів та різноманітні варіанти завантаження. Також в програмі доступний класичний пошук фільмів за допомогою форми пошуку.

Zona не підтримує потокову трансляцію контенту, однак розробники реалізували можливість перегляду улюблених фільмів ще до того, як він буде повністю завантажений на ваш смартфон чи планшет. Не потрібно очікувати повного завантаження — уже через кілька секунд чи хвилин, в залежності від швидкості вашого інтернет-з’єднання, ви зможете насолоджуватись переглядом. Програма автоматично настроює якість і розширення відео, щоб ви могли насолоджуватися переглядом без «тормозів» і в максимальній роздільній здатності.

Якщо ви зібрались в далеку дорогу чи просто хочете скоротити час, тоді Zona — це рішення для вас. Ви обов’язково знайдете тут ваші улюблені кіношедеври та телеканали.

Зміни в останній версії Зона

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Zona для Android Zona для Windows

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Zona!

Інші додатки в категорії