Null’s Brawl

Null’s Brawl 54.243

Null's Brawl — один з найпопулярніших приватних серверів Brawl Stars. Встановивши продукт на свій Android-пристрій, ви отримаєте масу привілеїв у грі. Необмежені ресурси, доступ до всіх бійців та скінів, мультиплеєр, повну свободу дій та багато іншого. Завантажити сервер можна абсолютно безкоштовно.

Ця гра повністю повторює свій оригінальний сюжет, а також всі відомі режими гри, але має низку переваг. На відміну від оригінальної гри, модифікована версія дозволяє: відкрити всіх героїв швидко і безкоштовно, одразу отримати доступ до ігрової валюти, а також змагатися в онлайн боях в різних режимах і на різних картах. Ви можете вибрати будь-якого бравлера і з будь-яким скіном. Тепер вам не потрібно витрачати час на отримання скінів. Достатньо просто вибрати бажаного бійця, і в нього вже будуть доступні скіни. Зверніть також увагу на те, що для своїх бійців можна використовувати унікальні скіни власної розробки, які виглядають дуже цікаво. На сервері Null's Brawl геймерам доступні навіть найновіші бійці. 

Якщо ви хочете отримати все і відразу, щоб повною мірою насолодитись ігровим процесом, тоді обов'язково встановіть Null's Brawl. Найголовнішою перевагою сервера є можливість грати зі справжніми гравцями онлайн. Отже, збирайте команду і вперед до перемоги. Ще однією незаперечною перевагою гри є її часте й швидке оновлення. Розробники регулярно додають у гру нових бравлерів та нові функції.

Зміни в останній версії Нулс бравл

  • Багато доповнень, змін і виправлень.
Автор:
Офіційний сайт:
ID додатку: daniillnull.nulls.brawlstars
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Null’s Brawl для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Null’s Brawl!

Інші додатки в категорії