Minecraft

Minecraft 1.21.0.21

Minecraft – гра в жанрі «пісочниці» з елементами виживання у відкритому світі, яка свого часу підірвала світ. У неї грають всі — від малого до великого, досвідчені гравці та ті, які тільки починають відкривати для себе світ відеоігор. Світ, переповнений творчими фантазіями, світ, де можна будувати і створювати майже все, що душі завгодно. Зрозуміло, що адаптація Minecraft для мобільних пристроїв була лише питанням часу і він дійсно був портований на Android у форматі Minecraft Pocket Edition.

Стартове меню Minecraft PE просте і лаконічне – звідси можна почати нову гру, приєднатися до існуючої та зайти в меню налаштувань. Кожен світ при створенні гри позначений іконкою і невеликим підписом. Керування в Minecraft Pocket Edition відрізняється від версії для ПК – тут є спеціальний «джойстик» у кутку екрану з кнопкою для стрибків посередині. Всі інші елементи керування інтуїтивно зрозумілі і сприймаються з легкістю. Наприклад, щоб змінити кут огляд, досить злегка провести по екрану в потрібний бік. Для встановлення блоку потрібно спочатку вибрати його в меню, яке розташоване внизу екрана. Якщо потрібно знищити блок – просто торкніться і утримуйте на ньому палець.

Слід сказати окреме «спасибі» розробникам, за намагання по максимуму перенести на мобільні пристрої оригінальні можливості «великої» Minecraft. На перший погляд світ в «кишеньковій версії» майже нічим не відрізняється від версії для ПК. Тут, як і в настільній версії є безліч блоків для будівництва та крафту, присутні небезпечні монстри, досить велика площа для дослідження. У гравців є можливість керування персонажем як від першої, так і від третьої особи. Не забули автори Майнкрафту і про мультиплеєрний режим – якщо мобільний пристрій підключено до інтернету, то ви зможете розділити свої пригоди з друзями та знайомими.

Звичайно, Minecraft PE не у всьому схожий на ПК-версією. Наприклад, в грі все ж не так багато мобів і тварин, а сам ігровий світ обмежений за площею. З іншої сторони, гра на портативній версії має і ряд переваг – тут дещо спрощений режим крафту, багато онлайн-світів, краще виглядає графіка... Зважаючи на це, Minecraft Pocket Edition залишає тільки позитивні емоції і відчуття. Якщо ви так полюбили ПК-версію Minecraft, тоді й мобільна версія Minecraft Pocket Edition, нехай і зі своїми особливостями, обов'язково порадує вас.

Зміни в останній версії Майнкрафт

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: com.mojang.minecraftpe
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Minecraft для Android

Коментарі

Yaroslaw Yaroslaw 08.11.2023 о 09:38Minecraft 1.20.50.23

Minecraft - файна гра в якій можна виживати, творити, грати з друзями, pvp. Тому рекомендую!

Переглянути всі коментарі та залишити свій

Інші додатки в категорії