Standknife Simulator

Standknife Simulator 2.0 Halloween

Standknife Simulator — це безкоштовна модифікація гри Standoff 2 у жанрі шутера для смартфонів та планшетів з ОС Android. Гра дозволяє користувачам випробувати внутрішньоігрові види вогнепальної зброї та ножів. У цій модифікації гравцям доступні предмети з найдорожчих кейсів.

При першому вході в гру вам буде запропоновано вибрати режим. На вибір будуть режими «Стандартний» та «Відкритий». У стандартному режимі вам доведеться заробляти золото, щоб купувати зброю. Щоб купити золото, вам потрібно буде відвідувати внутрішньоігровий магазин. Заробити золото можна, підвищуючи рівень бойового пропуску або виконуючи місії. У відкритому режимі вам буде доступна вся зброя гри. Перейшовши в особистий інвентар, ви зможете вибрати вид зброї. 

Модифікація не потребує високопродуктивного пристрою. Вона не сильно навантажує оперативну пам'ять та процесор. Це реалізовано завдяки якісній оптимізації програми та відсутності більшості функцій. Геймери із слабкими пристроями можуть грати без втрати якості. Гра має лаконічний та простий дизайн інтерфейсу. У ньому вдало розташовані всі кнопки та панелі. Завдяки цьому нові користувачі можуть швидко розібратися з керуванням та іншими особливостями гри.

У Standknife Simulator відсутній режим мультиплеєра. Ви не можете грати з іншими гравцями або проти них. Також у грі немає можливості зіграти проти ботів. Ви можете виставляти їх як мішені, але вони не рухаються і стоять на одному місці. Це робить модифікацію нудною, а користувачі швидко залишають її через відсутність цікавого геймплей.

Зміни в останній версії Стенд кнайф симулятор

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Standknife Simulator для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії