Booty Calls

Booty Calls 1.2.147

Booty Calls — захоплюючий симулятор побачень для мобільних пристроїв на базі Андроїд. У цій грі вам доведеться приймати важливі рішення, розгадувати різні головоломки і підкорювати серця гарячих сексуальних красунь. Симпатична графіка в стилі аніме, незвичайний сюжет, захоплюючий геймплей, яскраві і соковиті аніме-персонажі, відверті сцени — все є у цьому візуальному романі.

За сюжетом гри мила принцеса-русалка на ім'я Андріелла відчайдушно хоче побачити світ за межами океану. Звичайно ж, для виконання цієї мрії їй необхідні ноги. Допомогти з ногами їй може русалка-відьма, але за однієї умови. Андріелла повинна забезпечити її унікальним інгредієнтом, який можна отримати тільки від сексуальних дівчат-людей.

Головний герой, тобто ви, повинен допомогти принцесі-русалці добути цей унікальний інгредієнт для особливого зілля. Для цього вам необхідно зачарувати всіх сексуальних дівчат на Naughty Beach. Вас чекає безліч пригод і незабутніх емоцій на тропічному пляжі цього курортного містечка.

Знайомтеся з дівчатами, говоріть з ними, даруйте подарунки і запрошуйте на побачення, отримуючи при цьому приємні текстові повідомлення і гарячі фотографії. Кожне побачення з дівчиною буде складатися з головоломки, в якій ви повинні з'єднати однакові кольорові дорогоцінні камені, щоб сформувати ланцюжок. Чим довший ланцюжок, тим вище ваша оцінка. Складність головоломок поступово зростає.

Чим більше побачень ви проведете, тим більше у вас буде можливостей для відкриття додаткових локацій, жінок і квестів. Але при цьому будьте уважні і ретельно стежте за рівнем своєї енергії. Як і у дівчат, ваш рівень енергії також вичерпується і її може не вистачити в найбільш непідходящий момент.

Зміни в останній версії

  • Інформація відсутня
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Booty Calls для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Booty Calls!

Інші додатки в категорії