Clash of Clans

Clash of Clans 15.292.17

Clash of Clans — знакова стратегія, яку з нетерпінням чекали фанати-володарі Android-девайсів. Саме ця стратегія вважається «оригіналом», з якого почалося створення багатьох подібних ігор у цьому стилі. З виходом Clash of Clans на Android гравці можуть з полегшенням зітхнути і зануритися у світ фентезі, пригод і добротного гумору.

Основа кожної подібної стратегії базується на створенні та поліпшенні своєї фортеці. Фортеця — це святеє святих, тут ви будете розвиватися і готуватися до виконання бойових завдань на ворожій території. В якості ворогів виступають як комп’ютерні поселення гоблінів, так і фортеці інших гравців, перемогти яких буде дуже непросто. Піднімаючи рівні своїх ключових будівель і казарм, ви зможете відкривати нові поліпшення для воїнів і оборонних фортифікацій.

Величезний плюс Clash of Clans — можливість обрати свій шлях розвитку. Але при цьому слід підтримувати розумний баланс між атакою і захистом. Підете по шляху сильного захисту — станете непереможними вдома, але не зможете з легкістю перемагати інших гравців і навпаки. Тим не менше, сама гра досить збалансована і навіть у важких випадках ви все ж зможете виправити ситуацію і успішно розвивати свою базу далі.

Бойові дії відбуваються в режимі «хаосу». Натисканнями пальцем на обраних місцях ви відправляєте своїх воїнів у бій, а вони вже самі і атакують, і обирають собі мету. З одного боку, такого роду механіка бойових дій начебто має багато недоліків, але з іншого — подібна механіка відмінно відрекомендувала себе і набрала популярність у інших подібних стратегіях.

Однією з ключових особливостей Clash of Clans є можливість створювати свої клани з іншими гравцями. Об’єднавшись з друзями ви зможете разом відправляти в нокаут більш сильних гравців і ділитися наживою. Командні дії можна легко координувати — для цього розробники впровадили чат, де ви можете обговорити з друзями «план дій» перш ніж відправляти своїх воїнів у бій.

Графіка в Clash of Clans на висоті і дозволяє насолоджуватися грою як в процесі розвитку своєї бази, так і під час боїв. Вкрай зручно зроблено масштабування карти, ця можливість буде дуже до речі при захопленні великих територій. Керування в грі просте, тому будівництво, переміщення будівель і юнітів, а також всі інші стандартні дії виконуються на інтуїтивному рівні.

Шикарно зроблена стратегія отримала мільйони позитивних відгуків і майже 50 мільйонів користувачів в Google Play. Clash of Clans розповсюджується безкоштовно, але буде потрібно девайс з версією Android хоча б 4.0.3 для успішного встановлення цієї гри. В іншому для гравців немає більше ніяких перешкод щоб насолоджуватися однією з кращих стратегій в цьому стилі.

Більше про Clash of Clans можна дізнатися тут.

Зміни в останній версії Клеш оф кланс

  • Будинок будівельника 10-го рівня кидає виклик найдосвідченішим гравцям.
  • Атака та оборона розділені на КІЛЬКА ЕТАПІВ.
  • Заробіть 6 зірок за перемогу, використовуючи потужні здібності воїнів!
Автор:
ID додатку: com.supercell.clashofclans
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Clash of Clans для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Clash of Clans!

Інші додатки в категорії