Google Meet

Google Meet 2022.06.12.456359884.Release

Hangouts Meet — популярний безкоштовний додаток для проведення відеоконференцій для пристроїв на базі Андроїд. Відразу слід зазначити, що програма більше зорієнтована на бізнес і підходить для компаній будь-якого розміру.

Додаток дозволяє проводити аудіо і відео конференції за участю 250 людей одночасно. При цьому дуже важливо, що якість зв'язку не втрачається від такої кількості учасників. Таким чином ви можете будувати бізнес, спілкуватися з партнерами і командою, де б не перебували.

Hangouts Meet має високий ступінь захисту даних і гарантує користувачеві повну конфіденційність. Всі конференції шифруються під час передачі сигналу.

Щоб почати спілкування, необхідно просто натиснути на посилання-запрошення, якщо хочете приєднатися. Якщо ж ви починаєте конференцію, необхідно надіслати запрошення всім, хто цього потребує.

Увага! Для того щоб мати можливість запрошувати людей в конференцію, необхідно мати акаунт G Suite з підтримкою Meet.

Додаток має приємний інтерфейс, яким легко користуватися. Доступна інтеграція Google Calendar і Gmail. Завантажуйте Hangouts Meet на свій девайс, тестуйте всі можливості програми і не забувайте ділитися досвідом в коментарях.

Зміни в останній версії

  • Покращена підтримка 250 зустрічей
  • Підписи в режимі реального часу
  • Міжнародні телефонні номери для будь-якої зустрічі
  • Виправлено помилки та покращено продуктивність
Автор:
ID додатку: com.google.android.apps.meetings
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Google Meet

Cackle

Інші додатки в категорії