Kyivstar TV

Kyivstar TV 1.12.3

Київстар ТБ — сервіс, який дозволяє дивитися улюблені фільми на смартфоні або планшеті. Тут вбудовано безліч телеканалів, а також є каталог з фільмами, серіалами, мультиками і ТБ програмами. Майже всі файли завантажені в HD якості.

Зараз все більше людей обирає інтернет-телебачення, відходячи від кабельних і супутникових пакетів. Подібний спосіб перегляду улюблених телеканалів більш зручний і різноманітний. Додаток Kyivstar TV відкриє перед вами світ кінематографа в вашому мобільному пристрої і дозволить насолоджуватися чудовим контентом, будь-де і тоді, коли вам це зручно.

В якості телевізора може виступати будь-який смартфон або планшет, навіть зі слабкими параметрами. Додаток має пам’ять на улюблені канали, тому щоразу при запуску програми вона буде видавати вам відповідний контент і пропонувати до перегляду ті фільми або серіали, які ви дивилися раніше.

В базі даних додатку — тисячі фільмів, мультфільмів, пізнавальних передач і навіть ті новинки, які лише недавно були показані в кінотеатрах. Весь контент представлений в гарній якості і навіть при перегляді через мобільну мережу, програма не буде глючити і гальмувати. До кожного фільму присутні оцінки глядачів та кінокритиків, відомості про акторів та знімальну групу.

Також програма може транслювати звичайні канали, як при перегляді аналогового або супутникового телебачення. Сервіс представляє дуже різноманітний контент, серед якого різні дитячі канали, пізнавальні передачі, канали з ток-шоу і різноманітними фільмами або серіалами. Завантажте програму Київстар ТБ на свій Андроїд-пристрій і там завжди буде якісний контент, з високою роздільною здатністю зображення.

Зміни в останній версії Київстар ТБ

  • Оновили плеєр у секції Онлайн ТВ. Тепер дивитися улюблені канали зручніше. Міняй яскравість і гучність не виходячи з програвача. Усі необхідні налаштування під рукою. Вибирай програму, не відриваючись від трансляції. Легко перемикайся між каналами свайпом убік.
  • Дивись прем'єри на Київстар ТБ: Перевізниця, Як там Катя?, Обіцянка Богу, Зозулі, Ніхто не ідеальний,
  • Довга доба, Наступний гол - переможний, Дюна: Частина друга, 20 днів у Маріуполі
Автор:
ID додатку: com.kyivstar.tv.mobile
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Kyivstar TV для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Kyivstar TV!

Інші додатки в категорії