Кино HD

Кино HD 3.4.7

Кіно HD — безкоштовний додаток для перегляду/пошуку контенту для пристроїв на базі Андроїд. За допомогою цієї програми ви отримуєте доступ до величезної кількості фільмів, серіалів, мультфільмів, ТБ-передач і аніме у відмінній якості. Плюс до всього є можливість завантажувати торренти.

Контент в Кіно HD береться з відкритих джерел: Filmix, Rezka. Відео можна фільтрувати за жанром, країні-виробнику і роком випуску. Також доступне сортування всього контенту по: даті, році, популярності, відвідуваності, коментарях і алфавіту.

До всіх відео є опис, рік випуску, трейлер, рейтинг, вказана тривалість, актори. У додатку є розділ «Популярне», в якому зібрано все найсвіжіше і найактуальніше. Також для зручності користувача є розділ «Мої закладки», куди ви можете помістити своє улюблене відео, просто натиснувши сердечко. Доступна синхронізація «Закладок», «Черг» і «Історій переглядів» на всіх ваших пристроях.

У Кіно HD у вас є можливість вибору якості між 240, 360, 480, 720 (HD), 1080 (FHD), 1440 (2K), 2160 (4K). Також доступний вибір сезонів і епізодів з перекладами (для серіалів).

Додаток має користувальницький функціональний інтерфейс, в якому дуже легко орієнтуватися навіть новачкові. Завантажуйте додаток і насолоджуйтеся переглядом улюбленого контенту на своєму Андроїд-пристрої.

Зміни в останній версії

  • Виправлені джерела: fanserials, makrohd, videocdn.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0.3 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Кино HD для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Кино HD!

Інші додатки в категорії