Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader 23.2.1.26166

Adobe Reader — вдале рішення для роботи з PDF-файлами на планшетах і смартфонах під керуванням ОС Android. Ви зможете відкривати PDF-файли, ставити мітки і коментарі, синхронізувати файли з іншими мобільними пристроями, експортувати та імпортувати файли, публікувати документи в інтернеті і проводити інші стандартні операції.

Перегляд документів в Adobe Reader поліпшений і став ще зручніше. Ви зможете відкривати як звичайні PDF-файли, так і захищені паролем файли з різних додатків, веб-сторінок і електронної пошти. Читати документи вночі не складе проблем — для цього є зручний нічний режим. У Adobe Reader можна прокручувати сторінки, збільшувати їх масштаб або сам текст. Для швидкого переходу до потрібного розділу або місця можна за допомогою створених закладок. Навігація по сторінках також спрощена — досить торкнутися до номеру сторінки і вручну ввести потрібну цифру. Adobe Reader підтримує мініатюри сторінок для швидкого пошуку потрібних розділів у великих документах. Посилання в  PDF-файлах можна відкривати в браузерах одним дотиком пальця. Програма була оптимізована під великі екрани сенсорних пристроїв для професійної роботи з документами.

Розширена панель інструментів в Adobe Reader — це можливість успішного редагування PDF-файлів: виділення, підкреслення, закреслення тексту в необхідних місцях, додавання коментарів і т. д. Ви також можете додавати свій текст, виправляти помилки автора, малювати фігури і додавати електронний підпис.

Для Adobe Reader можна додатково підключити такі функції, як Adobe ExportPDF і Adobe PDF Pack. Ці компоненти дозволяють перетворити PDF-файли в doc, docx, rtf, xlxs, а також створювати pdf-файли з документів Word і Excel. Зберігати документи і обмінюватися ними ви можете в хмарному сервісі на сайті Acrobat.com.

Зміни в останній версії

  • Наразі підтримується індонезійська мова. Мова програми вибирається залежно від мови системи для спрощення підтримки.
  • Зверніть увагу колег на ваш PDF-файл, навіть якщо вони не є співавторами. Згадайте (@) їх, щоб надіслати повідомлення ел. поштою про доступ до файлу.
Автор:
ID додатку: com.adobe.reader
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Adobe Acrobat Reader для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії