Hearthstone

Hearthstone 26.2.174258

Hearthstone Heroes of Warcraft — колекційна карткова гра, в якій ви зможете битися з гравцями з усього світу в захоплюючих дуелях, де стратегія і ретельне планування відіграють вирішальну роль.

Геймплей Hearthstone Heroes of Warcraft схожий з іншими іграми цього жанру. На початку кожного ходу ви будете отримувати додатковий кристал мани, яка необхідна для гри картами. За допомогою карт можна викликати різних істот, які будуть атакувати суперника і його істот, використовувати заклинання або з'єднувати різні сили, щоб остаточно розбити суперника.

Колекція карт, яка вам належить, синхронізована з обліковим записом. Таким чином, користувач може в будь-який момент запустити ігровий процес на комп'ютері, планшеті або іншому мобільному пристрої. Після того як ви пройдете безліч тренувань, освоїте свою стратегію гри і зрозумієте всі нюанси ігрового процесу, можна виходити на велику арену і починати викликати на дуель інших гравців з усього світу. А після перемоги в сутичці, вас чекають приємні бонуси і сюрпризи.

Hearthstone не відрізняється сильною ресурсоємністю, що дозволяє запускати гру навіть на стареньких пристроях. Завдяки добрій графіці і зручному інтерфейсу розібратися в тому, як грати в Hearthstone не складе труднощів.

Зміни в останній версії

  • 4-й сезон «Полів битв» - У 4-му сезоні «Полів битв» головними зірками стануть E.T.C., а також з'являться нові стрічки нагород, сезонна перепустка, новий герой та понад 55 нових істот! Вперше наші нові істоти випускаються по черзі. Увійдіть у систему, щоб побачити церемонію відкриття!
Автор:
ID додатку: com.blizzard.wtcg.hearthstone
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Hearthstone для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Hearthstone!

Інші додатки в категорії