Hearthstone

Hearthstone 22.0.127581

Hearthstone Heroes of Warcraft — колекційна карткова гра, в якій ви зможете битися з гравцями з усього світу в захоплюючих дуелях, де стратегія і ретельне планування відіграють вирішальну роль.

Геймплей Hearthstone Heroes of Warcraft схожий з іншими іграми цього жанру. На початку кожного ходу ви будете отримувати додатковий кристал мани, яка необхідна для гри картами. За допомогою карт можна викликати різних істот, які будуть атакувати суперника і його істот, використовувати заклинання або з'єднувати різні сили, щоб остаточно розбити суперника.

Колекція карт, яка вам належить, синхронізована з обліковим записом. Таким чином, користувач може в будь-який момент запустити ігровий процес на комп'ютері, планшеті або іншому мобільному пристрої. Після того як ви пройдете безліч тренувань, освоїте свою стратегію гри і зрозумієте всі нюанси ігрового процесу, можна виходити на велику арену і починати викликати на дуель інших гравців з усього світу. А після перемоги в сутичці, вас чекають приємні бонуси і сюрпризи.

Hearthstone не відрізняється сильною ресурсоємністю, що дозволяє запускати гру навіть на стареньких пристроях. Завдяки добрій графіці і зручному інтерфейсу розібратися в тому, як грати в Hearthstone не складе труднощів.

Зміни в останній версії

  • FRACTURED IN ALTERAC VALLEY - тут - перестрибуйте зараз, щоб грати в останнім часом 135-Картних розширень на 135 картах Hearthstone, з новим ключовим словом і поверненням карт героїв!
  • Оновлення найманців - чотири нові найманці входять в бійку! Отримайте Vanessa Vancleef безкоштовно як частину нової доріжки нагороди.
  • Оновлення дуелей - дуель додає 15 абсолютно нових скарбів в басейн скарбів!
Автор:
ID додатку: com.blizzard.wtcg.hearthstone
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Hearthstone

Cackle

Інші додатки в категорії