Hearthstone

Hearthstone 20.2.81706

Hearthstone Heroes of Warcraft — колекційна карткова гра, в якій ви зможете битися з гравцями з усього світу в захоплюючих дуелях, де стратегія і ретельне планування відіграють вирішальну роль.

Геймплей Hearthstone Heroes of Warcraft схожий з іншими іграми цього жанру. На початку кожного ходу ви будете отримувати додатковий кристал мани, яка необхідна для гри картами. За допомогою карт можна викликати різних істот, які будуть атакувати суперника і його істот, використовувати заклинання або з'єднувати різні сили, щоб остаточно розбити суперника.

Колекція карт, яка вам належить, синхронізована з обліковим записом. Таким чином, користувач може в будь-який момент запустити ігровий процес на комп'ютері, планшеті або іншому мобільному пристрої. Після того як ви пройдете безліч тренувань, освоїте свою стратегію гри і зрозумієте всі нюанси ігрового процесу, можна виходити на велику арену і починати викликати на дуель інших гравців з усього світу. А після перемоги в сутичці, вас чекають приємні бонуси і сюрпризи.

Hearthstone не відрізняється сильною ресурсоємністю, що дозволяє запускати гру навіть на стареньких пристроях. Завдяки добрій графіці і зручному інтерфейсу розібратися в тому, як грати в Hearthstone не складе труднощів.

Зміни в останній версії

  • Останнє оновлення Battlegrounds вводить Quilboar як наступний тип міньйонів поряд з 3 новими Героями, 17 новими Міньонами та абсолютно новим механіком: Кровні Камені!
  • Вперше з 4 травня ми будемо пропонувати колоди, котрі можна придбати, оптимізовані для останнього розширення в Інтернеті та в ігрових магазинах протягом обмеженого часу!
Автор:
ID додатку: com.blizzard.wtcg.hearthstone
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Hearthstone
Cackle

Інші додатки в категорії