Hearthstone

Hearthstone 28.6.193541

Hearthstone Heroes of Warcraft — колекційна карткова гра, в якій ви зможете битися з гравцями з усього світу в захоплюючих дуелях, де стратегія і ретельне планування відіграють вирішальну роль.

Геймплей Hearthstone Heroes of Warcraft схожий з іншими іграми цього жанру. На початку кожного ходу ви будете отримувати додатковий кристал мани, яка необхідна для гри картами. За допомогою карт можна викликати різних істот, які будуть атакувати суперника і його істот, використовувати заклинання або з'єднувати різні сили, щоб остаточно розбити суперника.

Колекція карт, яка вам належить, синхронізована з обліковим записом. Таким чином, користувач може в будь-який момент запустити ігровий процес на комп'ютері, планшеті або іншому мобільному пристрої. Після того як ви пройдете безліч тренувань, освоїте свою стратегію гри і зрозумієте всі нюанси ігрового процесу, можна виходити на велику арену і починати викликати на дуель інших гравців з усього світу. А після перемоги в сутичці, вас чекають приємні бонуси і сюрпризи.

Hearthstone не відрізняється сильною ресурсоємністю, що дозволяє запускати гру навіть на стареньких пристроях. Завдяки добрій графіці і зручному інтерфейсу розібратися в тому, як грати в Hearthstone не складе труднощів.

Зміни в останній версії

  • МАЙСТЕРНЯ ЧУДАСТЕРА: готуйтеся до виходу нового доповнення Hearthstone, яке додасть в гру 145 нових карт, включаючи першу карту, що налаштовується, а також нову властивість і не тільки!
  • 13 КАРТ У НАГОРОДУ: відсвяткуйте ювілей Hearthstone та отримайте 12 додаткових подарунків за вхід у гру!
  • ЗАВДАННЯ НА ПОЛЯХ БИТТІВ: завдання та заклинання з таверни зроблять свято цікавішим!
Автор:
Офіційний сайт: hearthstone.blizzard.com
ID додатку: com.blizzard.wtcg.hearthstone
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 7.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Hearthstone для Android Hearthstone для Windows Hearthstone для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Hearthstone!

Інші додатки в категорії