Legends of Runeterra

Legends of Runeterra 04.05.031

Legends of Runeterra — безкоштовна карткова стратегія, дії якої розгортаються у популярному всесвіті League of Legends. Тут геймеру належить зібрати ідеально працюючу колоду карт. Вибирайте своїх чемпіонів і комбінуйте карти з різних регіонів, де кожна зі своїм власним стилем і має стратегічну перевагу. Ваш успіх залежить від ретельної продуманості рішень і вміння мислити стратегічно.

У цій грі ви зустрінете вже знайомих героїв зі світу League of Legends, але вже в картковому форматі. Вас чекають динамічні карткові битви з безліччю варіантів розвитку подій, тому потрібно завжди бути пильним і максимально зібраним. Роблячи хід, будьте готові відразу ж відповідати на дії свого супротивника. Проявіть хитрість і кмітливість, руйнуйте ворожі плани, щоб отримати тактичну перевагу і здобути перемогу.

Нові карти геймер отримує після битв, або ж їх можна просто придбати в магазині. В Legends of Runeterra є кілька регіонів, під які ви повинні робити колоди. При цьому в одній колоді може поєднуватися відразу кілька регіонів. Якщо це так, то ваша колода стає більш унікальною, але менш злагодженою та ефективною. Крім цього, карти можна отримати, відкриваючи щотижневу скриню. У цій скрині шанс випадання рідкісних карт збільшується.

Завантажуйте цю унікальну стратегічну карткову гру на свій пристрій і боріться з противниками з усього світу в дивовижному всесвіті League of Legends. Діліться враженнями від гри нижче в коментарях!

Зміни в останній версії

  • Коригування балансу у Вічному форматі.
  • Нові карти.
  • Виправлення помилок.
  • Нові стартові колоди.
  • Декоративні об'єкти Convergence.
Автор:
ID додатку: com.riotgames.legendsofruneterra
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити Legends of Runeterra для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Legends of Runeterra!

Інші додатки в категорії