Filmix

Filmix 2.1.5

Filmix — відмінний безкоштовний додаток для онлайн перегляду медіаконтенту. Встановивши додаток на свій Андроїд-пристрій, ви отримаєте доступ до величезної кількості фільмів, серіалів, мультфільмів і мультсеріалів з онлайн кінотеатру filmix.co. Завантажуйте додаток і отримайте безліч різножанрового контенту у відмінній якості.

В додатку представлені всі популярні новинки зі світу кіно. Весь контент можна сортувати за різними параметрами. Доступне сортування за датою виходу, популярністю, відвідуваності, коментарях або ж за алфавітом. Також користувач може фільтрувати контент за категоріями, країнами-виробниками, жанрами, роком випуску і перекладу.

Весь контент згрупований за відповідними категоріями. Дуже зручно, що є категорія, де представлені фільми в найвищій якості (4K). До всього контенту є досить великий опис, в якому коротко описується сюжет, а також вказані актори, країна-виробник, тривалість та інше. Практично до всіх фільмів є трейлери.

Однією з головних переваг Filmix є наявність рейтингу КиноПоиска та IMDb, що дуже допомагає при виборі фільму. Крім цього, практично до всього контенту є досить розгорнуті відгуки реальних користувачів.

Цей каталогізатор має дуже зручний користувальницький інтерфейс. Все інтуїтивно зрозуміло і максимально комфортно, тому користуватися цим додатком — одне задоволення. Завантажуйте і насолоджуйтеся переглядом.

Зміни в останній версії Філмікс

  • Виправлення головної з відображенням контенту (скрол у тому числі).
  • Повна підтримка Vimu Player (збереження часу, автоперемикання серії).
  • Виправлено пошук із результатами, зміна алгоритмів роботи.
  • Виправлено дату виходу серій.
  • Виправлено пошукпомилка API.
  • Виправлено роботи плеєра на смартфонах, у кого був чорний трикутник та відео не вмикалося.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Filmix для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Filmix!

Інші додатки в категорії