Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes 0.33.1486183

Star Wars: Galaxy of Heroes — неймовірно популярна рольова стратегія з покроковою системою бою для пристроїв на базі Андроїд. У цій грі вам доведеться битися з ворогами, пліч-о-пліч з улюбленими персонажами з всесвіту «Зоряних воєн». Боріться в епічних RPG-битвах, переможіть всіх супротивників і станьте господарем галактики.

Ваша мета: зібрати найсильнішу, найпотужнішу і непереможну команду, з якою ви подолаєте всі труднощі. Спочатку у вашому розпорядженні буде команда з другорядних персонажів, з якими ви далеко не просунетесь і вже точно не переможете. Але по ходу гри, долаючи перешкоди і виконуючи складні місії, ви зможете отримати в свою команду найсильніших персонажів. Ви добре їх знаєте — Хан Соло, Люк Скайвокер, Дарт Вейдер, Дарт Мол і Чубакка. Це далеко не всі герої, яких ви можете залучити в свою команду, в залежності від того, на якому боці (добра чи зла) ви боретесь.

У грі досить проста система бою. Коли настає ваша черга, ви повинні вибрати, кого з ворогів будете атакувати, а також який тип атаки застосовувати. Персонажі можуть виконувати одну звичайну і одну спеціальну атаку. Атаки визначаються в залежності від того, до якого типу належить герой. Поступово ви повинні покращувати здатності своїх героїв, щоб брати участь в більш потужних атаках і здобувати перемоги, які приведуть вас до панування.

Якщо ви фанат «Star Wars», то ця гра однозначно вам сподобається і затягне не на одну годину. Ви зможете битися з ворогами в легендарних і знакових місцях цього всесвіту — на Хоте, Беспіні, Татуїні, Корусанті і далеко за їх межами. Завантажуйте гру і насолодіться неповторною космічної атмосферою.

Зміни в останній версії

  • Вітаємо шанувальників "Галактики героїв"! Це оновлення включає серверну оптимізацію та покращення продуктивності. Хорошої гри та до зустрічі на голостолах!
Автор:
ID додатку: com.ea.game.starwarscapital_row
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.4 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Star Wars: Galaxy of Heroes для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Star Wars: Galaxy of Heroes!

Інші додатки в категорії