Kinoplay

Kinoplay 0.1.6

Kinoplay — потужний онлайн-кінотеатр для пристроїв на базі Андроїд. Цей додаток містить просто величезну кількість якісного і цікавого контенту. З його допомогою ви зможете дивитися круті фільми, мультфільми, ТВ-шоу і серіали у відмінній якості абсолютно безкоштовно. Додаток не містить реклами, крім вбудованої в саме відео.

У це складно повірити, але додаток пропонує користувачеві більше 30 000 фільмів і серіалів. Тут кожен знайде, що подивитися, оскільки різноманітність контенту дійсно величезна. Дуже зручно, що дивитися можна не лише онлайн, але і завантажувати.

Великою перевагою KinoPlay є те, що тут представлені всі новинки зі світу кіно, причому дуже високоякісні новинки. Наявність рейтингу допоможе користувачеві відразу оцінити, чи вартий фільм його уваги. Є рейтинг самого додатка, Кинопоиск і IMDB. Крім цього, є коментарі, відгуки та думки інших користувачів, які вже подивилися фільм. Все це дуже зручно і істотно спрощує вибір фільму для перегляду.

До всього контенту є детальний опис сюжету, трейлер, вказана тривалість, жанр, акторський склад, режисер та інша корисна інформація. Також слід зазначити, що цей онлайн-плеєр пропонує вже готові добірки всіх найпопулярніших стрімінгових сервісів: Netflix, LostFilm, Apple TV + і багатьох інших. У цих підбірках міститься найкрутіший, найсучасніший і найпопулярніший контент.

Завантажуйте Кіноплей на свій пристрій і насолоджуйтеся переглядом. Додаток однозначно вартий вашої уваги! Відмінна якість зображення, якісна озвучка, зручний користувальницький інтерфейс, повна безкоштовність продукту — все це вартує того, щоб завантажити цей онлайн-плеєр.

Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Русский
Завантажити Kinoplay для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Kinoplay!

Інші додатки в категорії