Psiphon Pro

Psiphon Pro 392

Psiphon Pro — безкоштовний додаток для Android з відкритим вихідним кодом, який можна використовувати для обходу різноманітних методів інтернет-цензури та блокувань. Він використовує комбінацію безпечних технологій зв'язку та шифрувань (VPN, SSH і HTTP-проксі) для забезпечення доступу до контенту недосяжного в тій чи іншій країні. Основою мережі Psiphon є керована система з тисяч географічно рознесених проксі-серверів, об'єднаних в єдину архітектуру.

Безліч користувачів в більш ніж двох десятках країн на всіх континентах вже підключені до мережі використовуючи мережу Psiphon, яка є надійним інструментом обходу блокувань в Інтернеті. Psiphon забезпечить вам доступ до цензурованих або блокованих сайтів і сервісів, незалежно від того, де ви в цей момент знаходитеся.

Psiphon Pro також може бути використаний для захисту користувачів від небезпек загальнодоступного Wi-Fi, або для перегляду відео, які обмежені в деяких географічних регіонах. До речі, запускати браузер можна прямо з додатка Psiphon. Підключення до VPN відбудеться автоматично.

Оскільки використання додатків для забезпечення доступу до заблокованих веб-сайтів в деяких країнах є незаконним, автори Psiphon додали в нього спеціальні функції, які маскують використання цього сервісу. Це буде корисно для користувачів, які часто подорожують в країни з «обмеженою демократією» і не хочуть бути притягнені до відповідальності за використання VPN-мереж.

Серед основних можливостей та переваг додатка Psiphon Pro можна назвати наступні: автоматичний вибір протоколу для найбільш ефективного обходу блокувань сайтів і інших веб-ресурсів; можливість перегляду статистики використання трафіку, що пройшов через віддалені сервери; відкритий код гарантує відсутність небезпечних вкладень та модулів стеження. Важливою перевагою цього додатка є також його безкоштовність для користувачів, що використовують його у особистих цілях.

Автор:
ID додатку: com.psiphon3.subscription
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.0 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Psiphon Pro для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Psiphon Pro!

Інші додатки в категорії