ibis Paint X

ibis Paint X 9.1.1

ibis Paint X — популярний безкоштовний додаток для малювання. Програма набула всесвітню популярність серед користувачів, завдяки потужному функціоналу та інструментарію. З її допомогою кожен може проявити потенціал художника і створити свої унікальні шедеври.

Високофункціональні і професійні функції часом перевершують можливості навіть настільних додатків для малювання. Більше 2500 матеріалів для розмальовок, 700 найпопулярніших шрифтів, понад 380 найрізноманітніших пензлів, 51 фільтр, 46 скрінтонів, а також 27 унікальних режимів накладення. Все це і багато іншого чекає на вас в цьому унікальному додатку. Плавне і зручне малювання реалізоване за допомогою технології OpenGL.

Весь процес малювання можна записувати на відео, після чого ним можна поділитися. Також ви можете вивчити методи малювання з відео процесу малювання інших користувачів. Це дуже допоможе новачкам, які ще не дуже орієнтуються в додатку.

ibis Paint X поширюється на безкоштовній основі, але при цьому містить рекламу, яка трохи заважає при створенні малюнків. Якщо ви купите доповнення (разова оплата), реклама буде видалена. Навіть якщо ви станете преміум учасником, реклама також буде видалена.

Додаток має трохи заплутаний інтерфейс, в якому не все інтуїтивно зрозуміло. Але якщо ви приділите трохи часу і проявите наполегливість, то зможете на повну використовувати всі переваги цього редактора.

Зміни в останній версії

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
ibis Paint X

Cackle

Інші додатки в категорії