Krita

Krita 5.2.2

Krita — професійний інструмент для цифрового малювання і редагування готових зображень для Андроїд-пристроїв. Програма орієнтована не тільки на художників, а й на фотографів. Тут реалізовано достатньо можливостей та інструментів як для створення малюнків (для художників), так і для їх редагування (для фотографів). Цей графічний растровий редактор має відкритий вихідний код і поширюється на безкоштовній основі.

Krita пропонує величезний вибір доступних функцій і опцій, використовуючи які ви зможете створювати якісний продукт. Користувачеві доступно: керування шарами, створення кистей, накладення різних фільтрів і масок, підбір палітри з урахуванням різних колірних схем і багато іншого. Додаток підтримує всі поширені графічні формати файлів.

Завантажуйте додаток на свій мобільний пристрій і проявіть себе, як художник, створюючи власні шедеври. Якщо ж це не для вас, то ви завжди зможете використовувати цей інструмент для поліпшення своїх фотографій. Діліться досвідом використання редактора з іншими користувачами нижче в коментарях.

Зміни в останній версії Кріта

  • Усунені деякі помилки та інші удосконалення.
Автор:
ID додатку: org.krita
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 6.0 і вище
Мови інтерфейсу: English
Завантажити Krita для Android Krita для Windows Krita для macOS

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Krita!

Інші додатки в категорії