Zaycev.Net

Zaycev.Net 9.4.0

«Зайцев нет» — популярний безкоштовний додаток який дозволяє з максимальним комфортом здійснювати прослуховування улюблених музичних композицій. У каталозі програми представлені треки найкращих виконавців зі світовим ім'ям, а також цілі музичні збірники. Для того щоб отримати швидкий доступ до улюблених музичних композицій, їх можна додавати в список своїх треків. Перейшовши після цього у вкладку «Мої треки» ви зможете знайти список з улюблених композицій.

Завдяки великій базі музики та пісень у відмінній якості, ви зможете отримати максимальне задоволення від прослуховування, де б ви не знаходилися. Для зручності пошуку композиції, передбачена можливість сортування треків по різних жанрах.

Додаток  для Android дозволяє кожному користувачу виконувати завантаження улюбленої музики на свій пристрій. Процес завантаження музичних композицій на Зайцев.нет виконується досить просто і при наявності хорошого інтернет з’єднання, швидко. Формат завантажуваних аудіозаписів без будь-яких проблем відтворюватися на будь-яких пристроях.

Для любителів слухати музику звук під улюблений жанр розробники передбачили в додатку еквалайзер з пресетами для року, металу, джазу, класичної та електронної музики.

Список музичних композицій представлених в програмі регулярно поповнюється новинками з усього світу. Розробники та модератори додатку максимально швидко радують шанувальників новими світовими хітами. Користувачам також надається можливість самостійного завантаження нових музичних композицій. Для цього в додатку передбачений спеціальний розділ.

Зміни в останній версії Зайцев НЕТ

  • Прикрасили ваш святковий музичний настрій!
Автор:
ID додатку: free.zaycev.net
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.1 і вище
Мови інтерфейсу: English, Українська, Русский
Завантажити Zaycev.Net для Android

Коментарі

Бажаєте поділитися враженнями або поставити запитання?

Розпочніть обговорення, залишивши коментар зі своїми думками про Zaycev.Net!

Інші додатки в категорії