Call of Duty: Mobile

Call of Duty: Mobile 1.0.20

Call of Duty: Mobile — культова безкоштовна екшн-гра для мобільних пристроїв під керуванням операційної системи Андроїд. Вас чекають неймовірні битви, багато смертоносної зброї і десятки локацій, де ви можете проявити свою міць стратегічного мислення і блискавичну швидкість рефлексів.

В Call of Duty: Mobile можна зустріти елементи з інших частин франшизи, включаючи Black Ops і Modern Warfare. Гравець знайде класичний FPS-геймплей, знайомі карти (Crash і Crossfire з Modern Warfare і Nuketown і Hijacked з Black Ops), мультиплеєрні режими (командний бій 5 на 5, битва на виживання проти зомбі, снайперська дуель), а також інший знайомий контент, включаючи персонажів і зброю.

Звичайно ж в мобільній версії Call of Duty присутній режим Battle Royale в якому на карті зможуть змагатися до 100 гравців. У режимі королівської битви можна грати поодинці, вдвох або в команді з чотирьох бійців. По величезній мапі можна швидко пересуватися на квадроциклі, вертольоті і плоті. Гравець може обрати режим з видом від першої або третьої особи, а також один з шести доступних класів бійців.

Беручи участь в боях Call of Duty ви будете отримувати доступ до різноманітних персонажів, зброї, костюмів, серіям очок і предметів спорядження. Все це ви зможете додати в свій персональний комплект екіпіровки. Такі комплекти можна використовувати в королівській битві, а також захоплюючих мережевих режимах.

Графіка гри також на висоті. Незважаючи на те, що гра була адаптована під мобільні гаджети, кожна деталь в ній ідеально промальована. Пориньте в світ самого популярного шутера вже зараз, на своєму телефоні в будь-який час в будь-якому місці.

Зміни в останній версії

  • Версія з виправленнями, новими картами і зброєю (докладний опис додам пізніше)
Автор:
ID додатку: com.activision.callofduty.shooter
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 4.3 і вище
Українська мова: Нема
Завантажити
Call of Duty: Mobile
Cackle

Інші додатки в категорії