Vivaldi

Vivaldi 5.7 (2932.89)

Vivaldi — функціональний браузер для пристроїв на базі Андроїд. Якщо ви шукаєте надійний, швидкий і простий в освоєнні веб-браузер, то Vivaldi саме те, що вам потрібно. Браузер гарантує захист від стеження, блокування небажаної реклами, шифровану синхронізацію паролів, а також надає унікальні вбудовані функції для комфортного серфінгу в Інтернеті.

Користуватися цим браузером — одне задоволення, що підтверджується масою позитивних відгуків. З головних особливостей оглядача слід зазначити: наявність Експрес-панелі, можливість робити скріншоти всієї веб-сторінки, можливість робити різні замітки під час роботи, можливість швидко знаходити відкриті та недавно закриті вкладки або ж відкривати їх на іншому пристрої.

Браузер відрізняється зручним багатомовним користувальницьким інтерфейсом. Користувачеві доступно безліч налаштувань за допомогою яких можна кастомізувати додаток максимально під себе. Доступна темна і світла теми оформлення.

Також присутній темний режим для веб-сторінок для комфортного читання в сутінках. Ще однією безперечною перевагою є можливість масштабування тексту, що дуже зручно для людей, які мають проблеми із зором. Завантажуйте браузер і насолоджуйтеся всіма його перевагами на своєму смартфоні. Не забувайте поділитися враженнями з іншими користувачами нижче в коментарях.

Зміни в останній версії Вівальді

  • Швидкий запуск навіть із 100 вкладками.
  • Відтворення аудіо/відео у фоновому режимі, наприклад, при згорнутому браузері з вкладкою YouTube.
  • Вимкнене автовідтворення відео за замовчуванням.
  • Інтерфейс, що масштабується.
  • Нагадування про синхронізацію та захист даних.
Автор:
ID додатку: com.vivaldi.browser
Ціна: Безкоштовно
Оновлено:
Версія Android: 5.0 і вище
Українська мова: Є
Завантажити Vivaldi для Android

Коментарі

Інші додатки в категорії